Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért az ex csajokat vígasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ex csajokat vígasztalják a barátaim?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, de a barátaim nem érnek rám. Kiderült hogy azért, mert az exem lelkét ápolják. Miért van ez?
2018. nov. 22. 14:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Őket kérdezted már? Mert mi, ennyi információ alapján, nehezen tudnánk neked megmondani, miért van ez.
2018. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Kérdeztem hát. Támadó válaszok voltak:

Nem körülöttem forog a világ, milyen alapon szólok bele kivel barátkoznak, nem csak nekem van problémám, stb.

2018. nov. 22. 15:54
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem a barátaid

A csaj meg most lett szingli,rá kell repülni.

2018. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Már lehet melletted is lekurta valaki, azért vigasztalják őt. Nálam is volt már ilyen, egyik volt exemre egy aránylag jó ismerősöm, akkor még többé kevésbé barátnak tartottam a srácot, elkezdte neki írogatni, hogy dugjanak már. 2-3 nappal a szakítás után. Szóval szerinted? :)
2018. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Na jó, de hogy mindenki????
2018. nov. 22. 17:30
 6/28 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom kiéhezett lúzerek :D, meg aztán kitudja, lehet tényleg mindenkinek meg volt :D


Van olyan exem, akin szerintem már a fél város végig ment. Meg haverról haverra mászott. (Már mint az ő ex pasijainak a haverjaira).

Szét ment egy sráccal, rá ment a gyerek egyik haverjára, azzal volt együtt.

2018. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Lehet okot adtál rá,v bántalmaztad esetleg..
2018. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Lehet csúnyán hagytad ott.
2018. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem bántalmaztam és ő hagyott itt. Nem értem miért van ekkora feminizmus, hogy mindig csak kizárólag a férfi a hibás, míg a nő csak úgy viselkedik, amit a férfi ki vált belőle.
2018. nov. 22. 18:21
 10/28 anonim ***** válasza:
28%

Ott hagyott gondolom oka volt akkor lépunk le ha szar a kapcsolat semmi köze a feminizmushoz de ne kelljen kényszerből lenni vkivel h ő jol érezze magát a megszokott fosban,az meg h az összes barátod is mellé áll és téged támadnak mutatja h nálad nem kerek vmi..

40N

2018. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!