Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Ha egy nő nem tud továbbl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy nő nem tud továbblépni azt megértik, de ha egy férfi nem tud, akkor megvetik?

Figyelt kérdés

Ez csak sztereotípia? Sokszor ha egy nő azt mondja, hogy igazán hiányzik neki a volt barátja és nem bír új személy felé nyitni, azt megértik. Ha ugyanezt egy férfi mondja, akkor kizárólag szerencsétlen lehet, vagy lelki nyomorék...

A nők szemében tényleg szerencsétlen az illető?

Van ilyen kettős mérce? Ha igen, miért?


2018. nov. 22. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És sose értem miért nem lehet egyedül lenni pihenni miért kötelező ugrálni egyikből a másikba vissza stb, egy hét után már görcsösen más kapcsiba lenni.
2018. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Sztereotípia részemről. Én megértem, ha valaki egyik napról a másikra nem tudja lezárni a múltat. Nem gombnyomásra megy ez sajnos. Ebben semmi elítélendő nincs
2018. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Nagyjából ez a helyzet.A nők a világ legnagyobb paradoxonai ilyen téren.A pasi persze legyen nagyon érzelmes is.
2018. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én azt nem értem meg, meg vetem meg, ha nem lépett túl az ex nőjén de mégis ismerkedne. szóval ha pl ezt akkor nyögi be amikor randin vagyunk, amire vagy ő hívott meg, vagy elfogadta az én meghívásomat, akkor ott rohadt nagy facepalm lesz, meg na akkor viszlát, minek is vagy itt? az meg nem érdekel hogy otthon mennyi ideig rí a nője után. de akkor heverje ki előtte, és ne akarjon addig ismerkedni amíg túl nincs rajta. felőlem lehet ez egy nap vagy egy év.
2018. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen nemű vagy,a saját tempódban dolgozd fel a fájdalmadat,a saját módszereiddel.Ha csak akkor ismerkedsz,mikor már jól vagy,azt nem vetheti senki a szemedre.Ami meg bánt,azt nem kell megosztani másokkal,a te magánügyed,amivel neked kell megbirkózni.Senki sem elítèlendő azèrt,mert időre van szüksège a továbblèpèshez.Az èrzelmes emberek így működnek.
2018. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én semmiféle kettős mércét nem látok ezen a terülten. Kinek mennyi a gyászidő, egyénenként és nem nemenként változó. Az viszont tényleg gáz, ha úgy akar ismerkedni, hogy nincs túl az exén. És mivel nők vagyunk és pasikkal randizunk, nyilván minket ez zavar, fordítva nem mi találkozunk a helyzettel. Nektek meg gondolom ugyanilyen zavaró, ha egy nő kezdeményez randit és kiderül hogy nincs túl a pasiján. Ez a dolog oda-vissza működik.
2018. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!