Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről a kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kettős helyzetről?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakítottunk a barátommal, kifelé kacsingatott, mert voltak konfliktusaink. Ő is az a fajta, aki nem akar p.na nélkül maradni, ezért ha végez egyikkel, jöhet a másik. Én tudom, hogy egy kapcsolatot meg kell gyászolni, el kell engedni a másikat és utána jöhet a következő. Én jelenleg is egyedül vagyok, ő még abban a hónapban becserkészte a nőt, akivel alakult már valami. Még az is lehet, hogy megcsalt, de tagadja.

Együtt voltak, de engem folyton keresett, azóta is gondol rám minden nap, és szenved, mert nem igazán jó a nővel az ágyban. őt időközben megszerette, és irántam is érez még. Nagyon sokat beszélgettünk telefonon. Hol a sérelmek, hol a vágyak, hol a tisztázás jött elő, hogy mi miért volt. Sokat szelídült a "kapcsolatunk", ami hozzásegíthet a leváláshoz.Ám nem hagyott nyugtot azzal, hogy legyen búcsuszex, mert csak úgy tud elfelejteni. Ez borzasztó sértő valahol, és a barátnőjével sem korrekt. Nem akartam belemenni. Tudta, hogy érzek még mindig iránta és nekem is vannak vágyaim. Kihasználta. Találkoztunk, megkapta amit akart. Ez innentől az ő karmája.Én mondjuk nem gondolnám, hogy az segít felejteni, nem értem a férfiakat. Nekem most annyival jobb- nem is gondoltam volna-, hogy kiábrándító amit képes tenni egy férfi. Állítólag megszerette azt a másik nőt, de nem bírja féken tartani magát. Az egész párkereséstől elveszik a kedvet az ilyen férfiak. Csoda-e ha ezután a nők is csak arra mennek majd, hogy csupán a szükségleteiket elégítsék ki?? Ki mit gondol erről?



2018. nov. 23. 11:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én azt gondolom nemet is mondhattál volna a búcsúszexre :-)
2018. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottál vele, mert nőzött, erre lefeküdtél vele úgy, hogy nője van. Te sem vagy jobb.
2018. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

"Kihasználta. Találkoztunk, megkapta amit akart. Ez innentől az ő karmája"


Meg a tiéd. Szégyelld magad!

2018. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te pont semmivel sem vagy jobb, ha ezek után még volt gusztusod hozzá és a búcsúszexhez.
2018. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Te nagyon buta vagy!!! Ezzel a búcsúszex-el tökéletesen lealáztad saját magadat a porba, csak nem veszed észre..." Nem akartam belemenni..." "... megkapta, amit akart..." WTF?????
2018. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Ez az ő karmája? Mert szerinted a karma szerint oké, hogy olyan pasi farkán lovagolsz, akinek van már helyetted más párja?

Szerintebb jobb lenne, ha kibékülnétek amugy, mert az ilyen nyomorult emberek abszolút megérdemlik egymást.

2018. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Te sem sokkal vagy kulonb. Futtyent egyet es dugsz vele? Mas, szabad pasi nincs a kornyeken?
2018. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Én azt gondolom, hogy ebben a történetben te vagy a legszánalmasabb. Füttyent, aztán tárt pnával ugrassz hozzá.
2018. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Egy hónapig nyüstölt azzal, hogy akarja a búcsúszexet. Egyáltanán nem füttyentésre ugrottam. Ellenálltam hosszú ideig. lelkileg megviselt a minden napos keresése, nem engedte, hogy elengedjem. Elcsesztem, igen. Oké, szánalmas vagyok. De milyen érdekes, hogy az ilyen történetekben valahogy a férfit mindig mindenki felmenti, pedig ő csábította el a nőt és vissza engem. Én a magam részéről úgy éltem meg ezt, hogy szeretem és erkölcsi normáim ellenére adom magam. Ő meg önző volt: akart és kész, nem nézte, hogy sebeket szakít fel és megaláz. Ennyi.
2018. nov. 23. 13:07
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
"...az ilyen történetekben valahogy a férfit mindig mindenki felmenti, pedig ő csábította el a nőt és vissza engem..." Ó jaj! De ha te nem adod oda magad, akkor nincs búcsúszex, azzal ugye tisztában vagy, kellett oda punci is!!!
2018. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!