Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Értelmes magyarázat, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes magyarázat, ha már páromtól nem kaptam?

Figyelt kérdés

Nos, csak pár hónapig voltunk együtt, minden varázslatos volt, de egyről a kettőre kiszeretett belőlem.


Mielőtt leírom, egyszer az elején adtam neki még egy esélyt, mert átvert, nem durva dologgal, de nagyon zokon vettem.


Szóval mára sikerült bizalmat felépíteni. Azonban pár napja megkeresett persze csak facebookon, hogy beszélnünk kell.


Oké, csak barátként szeret, tudtam alibi, más baja van, és mint kiderült az a baja, hogy nem tudtam ellazulni a közelében (nem igaz, egy gyomorgörcsöm sem volt mellette csak most szakítás miatt, nagyon is laza voltam, egyszer látott befeszülve valami miatt), az hogy megemlítettem exem neki, ez neki nagyon rosszul esett, pedig szerintem nem tabu erről beszélni, főleg, hogy poénba szőve mondtam neki. Valamint, hogy mindig túl finoman közeledtem hozzá az ágyban, hozzáteszem, mondtam neki kommunikáljon, hogyan jó neki, de élvezte, nem változtatott semmin, de most az a baj, hogy túlóvatoskodtam ezeket a dolgokat.


Mi van? :D


Valaki, lányok, nők, segít valaki megmagyarázni, vagy ezek csak összeszedett kifogások valamire?



2018. nov. 24. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kapsz itt magyarázatot, ha nem, a lényeg nem fog változni.

Hülye infokokkal kidobott és minél többet forogsz rajta, annál rosszabb.

Örülj inkább hogy nem túl sok időd ment el egy ilyen tuskóra.

2018. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarázatot nem tudok adni, de hidd el rosszabb amikor még csak arra sem méltat. Ahogy írtad, kiszeretett belőled valamiért, az okot sajnos csak ő tudhatja. Ne okold magad, ne keresd a hibát, hogy mit ronthattál el. Sajnos fájdalmas de ez van. Az is lehet, hogy talált mást, téged pedig nem akart megsérteni azzal, hogy simán lekoptat.
2018. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs senki más, ez biztos. :D
2018. nov. 24. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

"Ahogy írtad, kiszeretett belőled valamiért, az okot sajnos csak ő tudhatja. Ne okold magad, ne keresd a hibát, hogy mit ronthattál el."

Nos ez az okfejtés több sebből vérzik. Ha kiszeretett belőled, annak TE! voltál az oka. Te voltál kevés neki, te nem tudtad fenntartani az érdeklődését, a szerelmét. Ennek tükrében tehát igenis keresni kell magadban az okot, hogy legközelebb ez nem forduljon elő.

Tudom, hogy szar érzés, gondolj arra, hogy tanulni, jobb emberré, szerethetőbb partnerré válni csak a hibáinkból tudunk.

2018. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem értek egyet veled. Ez ellen nem tehetünk. Ha valaki kiszeret belőlem és én az interneten kell keressem az okát, az azt jelenti, hogy nem sértettem vagy bántottam meg...csupán nem az vagyok akinek elképzelt az elején pedig én magamat adtam. Neki nem ezek voltak az elvárásai. Ha ő kultúrált pasira vágyik én meg paraszt vagyok, hosszú távon úgy sem tudom titkolni. Jobb ha az elején elfogad olyannak amilyen vagyok és ha nem akkor adjon esélyt, hogy beszéljük meg...talán belefér egy kis kompromisszum a részemről.
2018. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát konkrétan kitalált mindenféle indokot, csak h szakíthasson.

Sajnos a valódi indokot valószínűleg sohanem fogod megtudni

2022. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!