Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sorstársaim ki hogy viseli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorstársaim ki hogy viseli?

Figyelt kérdés
2 év után sem tudom el felejteni az exemet talán mélyen még szeretem is néha hiányozni is szokott,sokszor elő törnek az emlékek még így 2 év után is! próbáltam már mindent más lány mindent próbáltam de nem megy! semmi nem segít! ő persze túl van barátja van bla bla...nem nézegetem sehol letiltottam már mindenhonnan de semmi! egyszerűen nem megy...4 évet voltunk együtt mind kettőnknek minden téren egymásnak voltunk elsők. Akik hasonlóban vannak hogy bírják mindennap? 22F

2018. nov. 25. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Pacsi... nekem másfél évig volt egy barátnőm, túl sok mindent beleöltem a kapcsolatba. Szét mentünk, ennek már 4 éve.

Azóta is ő hiányzik. Volt barátnőm, de mikor vége lett, ő hiányzott újra az életemből. Első szerelem volt, neki is, nekem is. Velem vesztette el. :(

2018. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 éves elvált férfi:) Remélem gyerek nincs.
2018. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy cucc a problémátok csak arról van szó, hogy kapásból megkaptátok a kaviárt így nehezen szoktok hozzá a menzakoszthoz
2018. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1:Sajnálom,a másik lány nem is hiányzik? nekem is voltak azóta kapcsolataim komolyabbak meg nem is komoly..de a végén mindig ő hiányzott hány éves vagy?

2:Dehogy is! az kellene még:D

2018. nov. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!