Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszaszerzem az exem, adam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerzem az exem, adam joyrider könyve, kinek hogyan vált be? Vissza, szeretnem hódítani volt párom és a dolog nem egyszerű, nagyon sok időt voltunk együtt, sokat hibaztam, ha egy cseppnyi esélyem is van, élni szeretnek vele!

Figyelt kérdés
Hozzá tenném, minden embernek olvasnia kellene a könyvet, nagyon sok hasznos dolog van benne!😊
2018. nov. 26. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Te vagy az aki szakított vagy ő volt? Kapcsolatban vagy te , esetleg ő ?
2018. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
ha "sokat hibáztál" (képzelem, mit jelentett ez a gyakorlatban...), nincs az a praktika, hogy visszaédesgesd. vagy csak ideig-óráig, abban meg nincs köszönet.
2018. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Te komolyan egy könyvből akarsz megtanulni ilyesmit?Istenem.
2018. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyrészről bejött a könyv, mert sikerült visszaszereznem. Másrészről meg kb. felesleges volt, mert újra szakítottunk. Tudod, ha valami nem megy....
2018. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem azt kellene tudni feldolgozni , hogy le passzoltak . Nem ilyen könyvek által hamis reményeket kelteni magadban . Ha valaki akar téged lehetsz a legszemetebb ember a szemében akkor sem hagy el.
2018. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Az ex nem véletlenül ex, a szakítás nem véletlenül történt. Az újrakezdés halott ügy, ugyamazok a problémák ugyanúgy elő fognak jönni.
2018. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért szakítottatok. Nekem bármit csinálhatna az exem, soha nem mennék vissza hozzá. Úgy szakítottam, hogy 1 éven keresztül vacilaltam, hogy mi legyen, azt hittem szeretem. De amikor vége lett, mosolyogva mentem haza. Semmi megcsalas vagy ilyen tipikus dolog nem történt, csak nagyon nem illettunk össze és nem akartam öt tovább az életembe. Ez egy olyan dolog, amit tudok hogy soha nem fog változni
2018. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Újrakezdés-újrakezdés között is van külömbség,nem feltétlenül van halálra ítélve ha két ember megpróbálja.De az biztos hogy nem egy könyv fog megtanìtani hogy hogyan csináld.Gondolom tele van pszichológiai maszlaggal:érzelmi manipuláció,féltényìtés stb.Ha komoly az elhatározás megkeresed és őszintén megbeszéled vele.Aztán ketten kitaláljátok hogy lehet megmenteni.Ez az emberi mód.
2018. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd azt a könyvet,ès èbredj fel!Szerinted egy összetört pohár a règi lesz,miután megragasztod?Hmm?...
2018. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Én úgy gondolom először is - amint más már leírta előttem - az ilyen könyvek azoknál válnak be, akik valamennyire még szeretik egymást. Ha a csaj nem tud már férfiként nézni az illetőre, akkor ott vége van. Talán hónapok, évek múlva, ha a pasi megváltozik, akkor képes újra belé szeretni, de az is lehet, hogy sosem kezdené már újra vele. Másodszor szerintem ez az "újrakezdés" hülyeség. Én is kezdtem újra, mondjuk akkor nekem bizonyos tekintetben jól jött ki a dolog, nyertem vele, de a csaj mégegyszer elhagyott. Harmadszor: szerintem inkább a Mystery Method-ot kellene olvasnod. Abból - úgy hogy az elméletet átülteted a gyakorlatba, azt tanulhatod meg, hogyan kell ÚJ nőket felszedni!


Lepj tovább, én azt javaslom. De te döntesz

2018. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!