Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esélyem új életre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem új életre?

Figyelt kérdés
14 év kapcsolat után szétmentünk a páromal.37 éves vagyok ezer éve nem randiztam.És sajna az összes haverom házas.Egyedül újra párt találni nem sok esélyt látok.Valaki hasonló cipőbe.
2018. nov. 26. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Látod, ez a baj: hogy nem randiztatok a kapcsolat alatt is. Biztos elszürkült, befásult az egész. Talán még mindig együtt lennétek nagy szerelemben, ha rendszeresen eljártok randizni. Mert azt kapcsolat alatt is kell, nemcsak az ismerkedési fázisban. Te is belátod, hogy nem normális dolog, hogy szinte már azt sem tudod, mi az...
2018. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, már miért ne lenne?

A probléma inkább abból lesz, hogy te azonnal be akarsz majd csajozni, közben meg nem igazán arra van most szükséged, hogy másik kapcsolatba beleugorj.

Mondjuk ilyenkor egyébként is nehéz, mert búval ba szott az ember, a nők még erre nem kíváncsiak.

2018. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

37 év az még semmi, simán lehet jó pasi valaki ilyen idősen, és hajthat akár huszonévesekre is. Rengeteg ilyen párt látok.

Gondolj bele aki 50 év felett jár így, rengeteg ilyen van, te még a szerencsésebbek közé tartozol.

Ha pedig nem érzed magad elég jónak, akkor szánd a következő fél-egy évet önfejlesztésre. Sport, gyúrás, mai trendek, öltözködési stílusok felkutatása, könyvek olvasása, művelődés, akár egy tanfolyam, új barátok, programokra járás stb stb stb

A lényeg, hogy ne görcsölj rá semmire, mert akkor megette a fene az egészet

2018. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
ugyanaz mint az előzőek, ha rágörcsölsz és egyből csajt akarsz úgysem lesz
2018. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
21%
Mindig legyen egy B terv, bro. Mindig legyen egy B terv.
2018. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na a B terves mentalitás miatt tudok hányni az emberiségtől. Egyébként persze, szerintem simán van esély.
2018. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
No offense, gondolhatod, mi mennyit hányunk attól, hogy csak így érünk a nők szemében valamit.
2018. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy 40-es pasiba szerettem majdnem bele 28 évesen, csak nem kellettem neki :/ Szóval bőven van, ha jófej vagy, nem vagy igénytelen, humoros, laza vagy,
2018. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 vagyok! 2 kisgyerekkel! Mennyi esélyem van szerinted? 40/n
2018. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem könnyű,de nem is esèlytelen.Negyven felett is van èlet,sőt...Ezt az időszakot most szánd az önfejlesztèsre,pihenèsre.
2018. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!