Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme ennek egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek egyáltalán?

Figyelt kérdés

A párommal 2,5év után szakítottunk. Már együtt éltünk én költöztem el. A probléma forrása az volt, hogy ő nem tudja kimutatni az érzéseit. Ebből gakadtak a problémáink. Érzem, és tudom, hogy szeret, de én igényem hogy hozzám bújjanak stb. Szakítás után beszéltünk is erről, és mondta, hogy ő ilyen, nem igényli ezeket a dolgokat minden nap. Én meg tudnám hozni érte azt, hogy lemondok ezekről, de őt ezt nagyon zavarná, hogy nem tud annyit nyújtani amennyire én vágyom. Most úgy vagyunk hogy majd meglátjuk, hogy mi lesz, találkozunk beszélgetünk és ha úgy alakulna újrakezdjük. Én megeszek mindent a dologért,mert 5éve szeretem, s fordítva. Arra jutottunk, most barátok leszünk, és normálisan állunk a dologhoz, de nem éljük bele magunkat, hogy működni fog. Azt mondta majd kiderül. Van ennek az egésznek bármi értelme, vagy csak egymást sanyargatjuk ezzel?

21/L



2018. nov. 26. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a ,,legyünk barátok"-dolognak mindig eltávolodás a vège.Èn nem erőltetnèm,inkább hagynám az egèszet.Ez jobb nem lesz.
2018. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szeretsz valakit , ha ő nem tudja viszonozni. Majd találsz olyant , egyszer talán aki odaadóbb .
2018. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nőből vagy mindjárt jön a következő, nem is kell sokat várnod. Lépj!
2018. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Mások az igényeitek őt zavarja hogy neked nem tud megfeleni. Keress magadhoz hasonlót.
2018. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Csak raboljátok egymás idejét!
2018. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi ertelme. Mások az igényeitek, mást vartok egy kapcsolattól. Ez a "le tudnék mondani róla" szöveg baromság. Ha le tudnál mondani, akkor nem szakitottatok volna emiatt, hanem elfogadtad volna hogy ő ilyen. Igenis hiányérzet lenne benned.

Ezt a szakítottunk, de most barátkozunk és majd meglátjuk hogy alakul dolgot egyáltalán nem értem mire jó. Ez időpocsékolás, és valahol jaték a másik érzelmeivel. Tessék eldönteni mit akartok. Ha folytatni, akkor tegyétek azt, ha meg úgy gondoljatok nem működne, akkor vegyetek végső búcsút. Ennyi.

2018. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretne, legalabb néha megerőltetné magát annyira,hogy igenis kimutatja,hogy szeret, figyelmességgel, öleléssel, valami meglepivel.Bele nem halna, szóval elég hülye kifogás ez az ő "nem igényli" dolog. Az oké,van ilyen, de arra meg magasról tesz,hogy neked mi lenne az igényed e téren...
2018. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!