Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mi van? Két hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Két hónapos netes ismeretségem volt egy török sráccal. Játékosan indult, kb egy hét alatt eljutott camsexbe, ezután megkérdezte, szerintem mi ez, barátság, flört, Mert ő szeretné annak nevezni.

Figyelt kérdés
Ettől persze elolvadtam, tetszett a féltékenysége is, a macho mentalitása, minden olyan amit a magyaroktól addig nem tapasztaltam. Két hétig minden nap beszéltünk 1-2 órát kamerán, plusz cseteltünk, többször volt olyan hogy éjjel addig nem kapcsolta ki a videobeszélgetést amíg el nem aludtam. Repkedtem. Két hét után, mire "megfőttem" kezdődtek a problémák. Első alkalommal amikor nem hívott fel este mert elment szórakozni rettentően exkuzálta magát, bocsáss meg hogy nem hívtalak bocsáss meg, de éjfélkor cseten bejelentkezett és beszélgetett velem. Urcsálltam mert szerintem a legnormálisabb dolog a világon ha szórakozni megy. Igaz h akkor épp beteg voltam, de na és? Aztán elkezdett hazudozni hülyeségeket. Olyat mesélt hogy a barátja nagypapája haldoklik, esténként ott van velük a kórházban és stb. , ekkoriban közölte hogy nem tud minden nap felhívni, majd a nagymamája került állítólagosan kórházba és vele ült ott a család éjjel-nappal, már átlátszó volt az egész, egyre kevesebbet és kevesebbet akart velem beszélni. Mă csak napi kn 3x félóra csetelgetés volt. De ájlávjúzott bőszen mindig. Az elején "beidomított" arra hogy én keressem: miért nem írtál? Nem szeretsz? Stb stb úgyhogy 80%ban már én írtam rá. Amikor utaltam rá hogy én is több érdeklődést szeretnék, akkor jött az hogy nekem mindig alami problémám van, ez ő, ilyen ő, és akkor hagyjuk abba az egészet. Sokszor mindezek ellenére nagyon közel éreztem magamhoz és nagyon boldog voltam, alig vártam hogy találkozzam vele. Aztán az apjának leműtöttek egy melanomát az orráról, ezt kivételesen elhittem, mert akkor tényleg keresett támogatásért, nonstop öntöttem bele a lelket. Aztán az apja kikerült a szarból, meging hanyagolni kezdett. Míg végül ejtett is. Mondván hogy nem tudja nekem megadni azt a figyelmet amit érdemlek. Az első reakcióm az volt, hogy o. k. , de ha Magyarországon jársz, látogass meg. Azt mondja vagy gyere te Törökországba. Mondom nekem nem lesz pénzem, tandíjat fizetek, azt mondja lehet hogy tud segíteni. Nagyon jó hangulatúan végződött a "szakítás", úgy éreztem hogy szinte nem is változott semmi. Minden esély megvan rá, hogy ebből akár kapcsolat legyen jövőre. Aután a barátaim azt mondták, ezzel csak laza szexre adtam neki felhívást, és csak dobni fog használat után. Úgyhogy ezt írtam neki: -szia, talán azt hiszed könnyű szexet ajánlottam fel, de tévedsz. -mikor? -mikor azt mondtam gyere Magyarországra. Arra gondoltam hogy nem tudjuk megismerni egymást virtuálisan, de ha szinglik leszünk és tudunk találkozni később, akkor meglátjuk mit érzünk. -ahh okay. Akkor nem fogunk szexelni. -nem fogok érzelemmentesen szexelni. Voltak érzéseim irántad, nem akarok veled csak egy kalandot. -okay értem. Most szerintetek mi történt? Elcsesztem az egészet? Nagyon szrul érzem magam.

2018. nov. 27. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Van felesége? Csak két hétig elutazott valamelyikük, majd már együtt vannak újra?
2018. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Az elejéről lemaradt: KAPCSOLATNAK akarta ezt nevezni.



azt mondta a szüleivel él, 27 éves.

2018. nov. 27. 20:36
 3/24 A kérdező kommentje:
Azt megkérdeztem tőle, hogy nincs véletlenül barátnője? De esküdözött, hogy nincs.
2018. nov. 27. 20:37
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Egy buta kislány vagy, akit gyenge dumával, de közel 0 erőfeszítéssel be lehet bolondítani.
2018. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen srácok nem véletlen nem a török nőknél nyomják az ilyen műsorszámokat.
2018. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

"Mă csak napi kn 3x félóra csetelgetés volt. "


Befordultam. Erre ki ér rá?


Mondd, hogy ez nem komoly!

Megis mit vartal?

2018. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Slipknot4life válasza:
77%

Szerintem hanyagold. Netes "kapcsolat", koptatott téged rendesen.

Megunt téged.

2018. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Ezt kapcsolatnak nevezni?

14 eves vagy?

2018. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
42%

Ha kimész törökbe, akkor gondolom tudod, hogy többet onnan nem jössz haza. És nem azért mert jól érzed magad.

Az arabok az egyik legnagyobb széltolók. Nekem egyik kolléganőmnek volt férje török. Lett gyerek gyorsan, meg esküvő, aztán fél év után eljárt csajozni. Ő is nyomta ezt a rizsát, hogy szereti. Aztán 2 év után végül elváltak, mert talált egy fiatalabb nőt magának, akit szintén gyorsan elvett.

2018. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

#4+1

32/f

2018. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!