Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy nő mennyit változhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mennyit változhat?

Figyelt kérdés

Röviden: Véget ért az eddigi leghosszabb párkapcsolatom. Szeretem még őt, csak már azt nem tudom hogy hogyan. Bizonytalan vagyok magamban. Tulajdonképen ő dobott, de amikor elköltöztem már akkor vissza akart táncolni.


Minden nap rám gondol először, és úgy is fekszik le aludni. Nagyon szerettem őt. Persze már kb az elejétől sok veszekedés volt.


Érdemes újra megpróbálni..? Vagy egyszerűen nem illünk össze?


kort és nemet irjatok. Köszi


2018. nov. 27. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy dolgot elfelejtettem: Igazi, őszinte, őrült szerelemmel szerettük egymást. 30 éves férfi vagyok
2018. nov. 27. 21:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a szakítás oka?
2018. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már sokszor vagdalóztunk a "elegem van, itt végeztem veled" dologgal. Kb fél éve én dobtam , akkor az volt az ok, hogy dehumanizálódott a szememben a veszettkutya viselkedése miatt. Megint agresszív volt. Most meg az volt a mondás (nem hozom a konkrétumot, mert nevetségesen kisarkítaná a miliőt), hogy nem tettem meg érte olyan dolgot, amit ő (konkrétan akkor) nem közölt. Ez egy olyan dolog volt, amit az ismerőseiért megtett a párjuk. Ez igy érthető?
2018. nov. 27. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt tudja, hogy ő nem az ismerősei, te meg az ismerőse párjai? Kíváncsi vagyok vajh mit nem tettél meg...

32/f

2018. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A veszekedés, a tenni akarás jele.

Az a rosszabb, ha már nem is érdekel semmi.

2018. nov. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!