Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudom, hogy elkarom hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy elkarom hagyni a párom de nem tudom megtenni? 25/f

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal 2 éve egyutt is élünk kb olyan szinten vagyunk h az ellenségem kedvesebb velem mint mi egymással. És elakarom hagyni de nem tudok hova költözni mert nem keresek olyan jól, hogy egyedül fent tudjak tartani egy lakast. Pedig van egy lány aki nagyon bejon és szeretnék vele osszejon es addig nyilvan nem tudok mig le nem zartam az előző kapcsolatom.
2018. nov. 28. 15:34
1 2
 1/18 Bence_ ***** válasza:
77%
Szoba bérlés?
2018. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az is megterhelo egyenlőre
2018. nov. 28. 15:42
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Áááá szobabérlés meg se próbálja,síkitva fog a lány menekülni mármint az új.

Hát patthelyzet kérdező,ha szobát bérelsz számolj azzal,hogy sok a nők 90%-a élből fog elhajtani téged.


Szakíts ezzel a csajjal,de nehéz a helyzet mert külön lakást nem tudsz kivenni.

De egy kicsit se tudnál?

2018. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Ne csapd be! Azért nem tudod megtenni, mert nincs hová menned. Hát ne haragudj, de a szemétség legteteje. A kiszemelt csajjal beszélgess, hátha tud lakhatást biztosítani. (Kétlem, de nem kizárt.)

Egyébként a párod is bőven érzi, hogy ez a kapcsolat már nem az a kapcsolat, vagy nagyon jó színész vagy. Ha nem, már rég elküldtelek volna. Mindig kettőn áll a vásár, ha egy kapcsolat nem működik, de te jelenleg át is vágod, csak azért, mert nincs hová menned. Ásd el magad! Hogy tudsz így minden nap a szemébe nézni?

2018. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Nagyon rossz az anyagi helyzetem.
2018. nov. 28. 16:04
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Akkor addig ne csajozz,hidd el.

Semmi értelme nincsen,addig amíg nincsenek az alapok lerendezve.

Tanulj piacképs szakmát,dolgozz benne,és menj külföldre.

Nehéz a helyzet mert már ,,benne vagy a korban".

De mondom semmi értelme nincsen így csajoznod mert csak szenvednél,tedd rendbe az anyagi helyzeted,addig költözz haza ha tudsz.

2-3 évig én jegelném a csajozást,amíg nem szedem magam össze,én 26 éves koromig így éltem.

2018. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy van benne a korban, én 33 vagyok, nemrég lettem szingli és én sem vagyok lekésve semmiről.


Igaz, már nem is kell karriert meg anyám kínját építenem.


A kérdező a zsenge 25 éves korával pont ráér 2-3 évet a karrierépítéssel tölteni.

2018. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó voltam:


De természetesen a kérdező is fordítva ül a lovon. Karrier nuku, anyagiak nuku, tulajdonképpen a nőjére van utalva (Jézusom), de csak a csajozáson forog az agya.


Vannak nagyobb gondjaid is, mint a nő, hidd el.

2018. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

7-es nem arra gondoltam,hogy ismerkedésben hanem pénz keresésben és karrierépítésben,ilyenkor már illene legalább egy kis lakást ki tudjon venni,ez ALAP.

28 éves korára éri ezt el édes kevés sokkal többet kell letenni már,nekem volt főnököm már 26 évesen is vezető volt most már Engineering Managerként dolgozik 32 évesen.

Nagy a verseny életben,25 éves férfinek már kellene legyen minimum 3 év szakmai tapasztalata de ez a minimum.


Nem én mondom ezt hanem a világban ezt látom,tele sikeres 30 előtti fiatallal főleg Pesten.

Ebbe,hogy tud versenybe szállni a nőnél egy férfi aki egy lakást se tud bérelni?

2018. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha nincs zse, nincs suna


Ezt jegyezd meg fiam

2018. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!