Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak itt olyanok akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiket elhagytak más férfiért illetve nőért?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ti hogyan dolgozzátok fel.


Jól jönne pár tanács.

Eddig még soha nem hagytak el másért és ez elég mély nyomot hagyott bennem. Persze ez biztos, hogy nem az első lesz mikor elhagynak másért.


2018. nov. 28. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyerted nem az utolso lesz.
2018. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első eset* bocsánat
2018. nov. 28. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem elhagyott az exbarátnőjéért. Nagyon megalázva éreztem magam. 2 év után sikerült kb túllépni rajta.


30N

2018. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Engem 7 év után 1 közös gyerekkel sms-ben dobott a férjem egy fiatalabb csaj miatt.Tul lehet élni, lehetőleg ne gondolkozz a múlton,hajitsd ki a cuccait és kerüld.
2018. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

#4

sajnalom :/

2018. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bence_ ***** válasza:
85%

Saját maga miatt lépett!

Neki így jobb.

Vedd észre, hogy vannak értékeid, szerethető vagy! Neki kell valami más és így végre esélyed van egy olyan emberre aki veked érzi jól magát!

2018. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!