Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » El akar hagyni, már össze is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar hagyni, már össze is pakolt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éjszaka nagyon csúnyán összevesztünk a párommal, és azt mondta, hogy ezt már nem bírja tovább. Tényleg borzalmas dolgot csináltam, annyira féltem és kétségbe voltam esve. Most éppen alszik, de már majdnem mindent összepakolt, hogy hazaköltözzön. Mit tegyek?? Szeret engem és én is őt, mit csináljak, hogy meggondolja magát?

2018. nov. 30. 08:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
El kell engedni adni neki egy kis időt,ha valóban szeret majd visszamegy hozzád.
2018. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Mi az a borzalmas dolog?


Egyébként nem tudsz tenni ellene különösebben semmit, ha menni akar akkor menni fog. Megpróbálhatod esetleg megbeszélni vele, ha már lenyugodtak a kedélyek, de igazából ennyi.

2018. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy elmenjen. Most csak nagyon haragszik és csalódott bennem, de tudom, hogy ugyanúgy szeret. Ez nem történhet így, mi szeretjük egymást. Nem érhet így véget. Ha a lehető leghiggadtabb maradok, akkor nagyobb az esély arra, hogy nem megy el?
2018. nov. 30. 08:59
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Akarata ellenére senkit se lehet kényszeríteni, hogy veled maradjon.
2018. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Már elkezdett pakolni a veszekedés miatt. És utána rátámadtam, bántottam. :( De nem akartam bántani, csak nem bírtam elviselni ezt az egészet, nem válaszolt nekem, mintha nem is hallana. Én vagyok a lány...
2018. nov. 30. 09:01
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem kényszeríteni akarom, csak azt, hogy átgondolja. Nem tudom elhinni, hogy tényleg ezt akarja. Azt mondja, azután amit tettem, már nem szeret. Tényleg nagyon durva voltam, de sosem tudnám tényleg bántani, egy pillanatig sem tudnék úgy élni, hogy ő már nem létezik. Egy helyen dolgozunk, egymás mellett, ezzel tudok rá hatni? Vagy ha most vissza kipakolom a holmiját, amíg alszik? :(
2018. nov. 30. 09:04
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Agyatlan hisztis picha.

Megmondta, hogy nem szeret, ennyi volt.

Mit hiszel? Ha visszapakolsz, akkor elfelejti az egészet?

A bántalmazásra nincs mentség. Az se, hogy te vagy a lány.

Mire várjon melletted? Hogy álmában leszúrod, hogy ne tudjon elhagyni?

Nagyon jól teszi, hogy kilép egy ilyen foshtengerből.

Te meg kiheverd. Legalább átgondolod, hogy nem csinálhatsz meg bármit azzal, aki szeret, és nem mindent lehet jóvátenni annyival, hogy kicsit kedveskedsz.

2018. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Aki nagyon menni akar, azt mindenképpen el kell engedned! (Tapasztalat.)
2018. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze, hogy elkezdett pakolni?
2018. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az elején nagyon csúnyán átvert, és azt nem tudtam elfogadni. De tudjátok, most már bármit megtennék...
2018. nov. 30. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!