Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan érzem magam becsapva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam becsapva? Mások is csinálnak ilyet? Ki lehet ezt védeni?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánnyal 8 hónapot, ez idő alatt én nagyon beleszerettem és úgy tűnt viszonzott a dolog. Tegnap szakìtott, bevallotta hogy hogy az együtt töltött idő alatt ő nem volt szerelmes belém,mert mikor megismerkedtünk még nem volt túl az exén. Kb pótlék voltam neki. Ettől mégrosszabb az egész. Soha nem adta jelét, hogy ez lenne a helyzet ha szóba került az exe szidta mint a bokrot. Hogy játszhatott velem ilyen aljas módon? Most nem is tudom mi zajlik bennem. Megalázva érzem magam és nem tudok nem dühös lenni emiatt az undorìzó magatartás miatt.

2018. dec. 1. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot jegyezz meg, ha valaki áradozik az exéről, akkor nyilván nincs túl rajta, ugyanez a helyzet akkor is, ha szidja...

Az ilyen emberkéket pedig nyugodt szivvel engedd el, még mielőtt összejönnél velük.

2018. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem játszott veled aljas módon. Adott egy esélyt a kapcsolatnak, úgy gondolta, talán beléd szeret és az ex el lesz felejtve. Nem így történt, ezért szakított veled és megindokolta miért.
2018. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Arra elég 2-3 hónap is, hogy megnézze mennyire működőképes ez a kapcsolat és mennyire van még benne az előző.


Kérdező, ugyan így jártam. Annyi segített túllépni, hogy rájöttem én semmit nem hibáztam. Beletettem mindent, ő meg elvesztett egy olyan embert aki mindent megtett volna érte. Itt nem te vagy az, aki veszített. A harag nálam úgy szűnt meg, hogy beolvastam neki, elmondtam mi a véleményem az ilyen másokba kapaszkodó, önmagát összekaparni nem tudó emberekről. Az idő majd segít ;)

2018. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Időben közölnie kellett volna,mi a helyzet.Szóval jogos...tudod,csak az idő oldja meg ezt is.
2018. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!