Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A lánnyal akivel fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánnyal akivel fél éve ismerkedem, aki azt mondta, hogy szeret engem, hirtelen látványosan visszavonult, mindenféle magyarázat nélkül. Érdemes írni neki, hogy mi történt?

Figyelt kérdés
Májusban kezdődött a kapcsolat, és soha nem voltunk úgymond egy pár, de a lány egyfolytában keresett, nyomult, elmondta mennyire szeret, mennyire tetszem neki, ajándékokat adott, szóval egyértelműek voltak a szándékai. Aztán egy bulin összefeküdt valakivel, én pedig kivertem a cirkuszt, hogy hogy csinálhat ilyesmit. Erre az volt a válasza, hogy nem vagyunk együtt, csak ismerkedünk - itt jegyzem meg, hogy többször lefeküdtünk egymással...ismerkedésből - és nem tartozik nekem beszámolással. Ez egy hónapja volt azóta látványosan visszavett, nem keres, nem hív, bár ha én elhívom valahová akkor eljön de ő nem kezdeményez. Van, aki azt mondja, hogy ez egy egyértelmű üzenet, és vegyem tudomásul, hogy vége van, más szerint pedig akármi is történt annyi jár nekem fél év után, hogy elmondja a szemembe, hogy miért döntött úgy, hogy kihátrál ebből az egészből. Szerintetek?

2018. dec. 1. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ember :)


Fél éve "ismerkedsz".


Fél év alatt nem ismerkedgetni kell, hanem már rendszeresen kezelgetni.


Amíg te faktökűsködtél, más megadta neki, amit akar.

2018. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt hasonló, én a másik oldalon vagyok. Rákérdezhetsz nála, de ilyenkor tudtam magamban, hogy már nem érdeklem a pasit.
2018. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talált jobbat,ez a modi ma..
2018. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"többször lefeküdtünk egymással...ismerkedésből"


Te aztán tudsz ismerkedni :D

Megkérdezi egy haverod :

-te ismered azt a csajt?

- nem, még nem dugtam meg

2018. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Am ismerkedésből nem fekszek le senkivel sem. Jesszus. Am meg elcseszted mert tököltél ő meg nem várt rád. Am veszett a fejsze nyele sohasem fogsz ezekután bízni benne így akarsz vele járni?!
2018. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!