Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagytátok már el a pártokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytátok már el a pártokat másik emberért?

Figyelt kérdés
Szorosnak éreztem a kapcsolatom a barátommal, de amióta megismertem valakit, úgy érzem nem is olyan tökéletes. Hajnalban órákon át beszélgettünk, minél jobban megismerem, annál szimpatikusabb. Mindig rá gondolok, borzalmasan érzem magam e miatt. De az utóbbi időben úgy vettem észre, távolság tartó, és megtudtam, hogy a barátom miatt. Félek, hogy ez csak a fellángolás miatt van. Már azon is gondolkodtam, hogy lehet szakitanom kéne, és egyedül lenni kicsit, hogy kitisztuljon a fejem. De azért félek eldobni a párom. Lehet nagyon megbánnám. Nem tudom mit tegyek. A tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. Ha történt már veletek ilyen, meddig tartott a kapcsolat a másik személlyel? 22N

2018. dec. 2. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen



De azért ne szakíts hátha a másikkal összejön vki

..csak akkor ha egyébként is szakítani akarnál

2018. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zzzz90 ***** válasza:
56%

Egyszer. Egy fél éves kapcsolatot hagytam ott. Egy három éves kapcsolat lett a dologból. Most pár évvel később már bánom a dolgot és visszacsinálnám az egészet. Ostoba voltam.


Egyébként nem volt tökéletes az a kapcsolat sem. A szex része nem volt az igazi. Azzal pedig nagyon frankó volt, akiért elhagytam(persze ez csak az elhagyás után derült ki, előtte csak a vonzalom volt nagy).


Utólag inkább kellett volna energiát belefektetni abba, hogy helyrehozzam a szexuális részét a kapcsolatnak.

2018. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítottam már, és erősen közrejátszott egy harmadik fél. (a kapcsolat sem volt már az igazi, sokat vitáztunk). Elkezdtem jobban megismerkedni azzal a másik sráccal és minden megvolt benne amit valaha is akartam. Az egyetlen baj az volt, hogy nem tudtam úgy szeretni ahogy én akartam. Nem voltam szerelmes, és esélyt sem láttam rá, mivel azt a srácot szerettem akivel szakítottam. Én azt mondom, hogy nagyon jól gondold meg ezt a dolgot, mert sok esetben addíg érdekes valaki, amíg elérhetetlennek tűnik.
2018. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Volt már ilyen, azóta a férjem és van egy kislányunk. Jól döntöttem. Szerintem inkább próbáld elsőnek megbeszélni a problémáidat a pároddal, aztán,ha végképp nem megy és úgy érzed, hogy nem ő az, akivel lenni szeretnél, akkor hagyd el. Nekem egyszerű dolgom volt,mert olyan szerelmes lettem a férjembe az első talinkon,hogy utána az akkori páromat meg sem tudtam csókolni,mert úgy éreztem,hogy azzal megcsalnám a férjemet. Ezek erős érzések voltak és nem egyszerű fellángolás.
2018. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont ebben a helyzetben vagyok. A párommal pár hónapja vagyunk együtt, és eléggé megromlott a kapcsolat, de nagyon szerelmesek vagyunk (vagy voltunk?), jó a szex, jó párost alkotunk, megadunk egymásnak mindent. De akkor is folyton veszekszünk. Ő az elején hazudott nekem. Én ezt nem tudom elfogadni, és sokszor a szemére vetem. És hát van egy munkatársunk... Mostanában csak akkor nevetek igazán őszintén, ha vele beszélek. Csak hát félek, mert ő kicsit fiatalabb, most akar majd menni továbbtanulni, és nincs is meg benne az a határozott jellem, amit én keresek a férfiakban. Mégis ő az, aki megnevettet, legszívesebben folyton vele lennék, mindig keresem az alkalmat, hogy beszéljünk, és tudom, hogy ő velem akar lenni. Nem akarok vele játszani, de nem tudom, mitévő legyek. Úgy gondolom, vele csak pár hét fellángolás lehetne, és ezért nem akarom eldobni a párom, de nem bírok elszakadni ettől a kis románctól sem. :/ és persze egy szörnyetegnek érzem magam.
2018. dec. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 eve ugyan ebbe a helyzetbe voltam. Otthagytam a 2 éves kapcsolatomat a jelenlegi párom miatt. Ahogy megismertem a páromat az akkori kapcsolatomba hozza se tudtam erni az exhez. Külön szobába aludtunk , semmi testiség. 1 hónapot bírtam. Szakítottam. Jó döntés volt. Szerelmes lettem. Amit szinte meg nem is éreztem érzés fogott el. Azonnal Össze költöztünk a jelemlegi parommal, azóta jegyben járunk és májusba lesz az esküvő. Van 2 éves közös gyerekünk is.

29 nő/ 37 ferfi

2018. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!