Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak valakivel akivel még csak pár napja jöttem össze. En nem vagyok szerelmes, egyszerűen csak nem volt szívem összetörni amikor megkérdezte, hogy akkor most komolyan gondoltam-e ezt az egészet vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(kicsit becsiccsentettünk és elcsattant pár csók a lánnyal) Sajnos nem szeretem, de akkor ezt képtelen voltam neki megmondani mert kedvelem és nem akartam azt látni, hogy sírva megy haza. Hogy szakítsak úgy, hogy mégse legyek egy nagy rakás szemét?
2018. dec. 3. 11:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul másba vagyok szerelmes. :/ Nem tudom mi ütött belem akkor.
2018. dec. 3. 11:46
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztok valahol, meghívod egy kávéra és beadod neki az infót.

Ez mindenképpen fájni fog neki, ne számíts más reakcióra. Tedd meg amilyen gyorsan csak tudod, hogy el tudja ő is engedni ezt az érzelmet mielőbb.


Így tudsz neki segíteni. Ne odázd.

2018. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

...


Lehetne, hogy a masszív berúgást nem ilyen gagyi eufémizmusokkal váltja ki lassan mindenki...? "Becsiccsentettünk"... Most komolyan?



Már szemét leszel, ezt elrontottad. És valahol valóban az is voltál. Bár találsz majd kifogást, hogy miért nem vagy szemét, de sajnos objektíven nézve az maradsz. Akkor kellett volna gerincesen megmondani az igazságot.



...

...

...

...

...


Amúgy hogyan tudsz hitelesen csókolózni olyannal akit nem szeretsz? Számomra ez fizikai képtelenség.

2018. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló voltam, a # 3-asnak amúgy teljesen igaza van.


Ne udvarolj berúgva. Ez az eredménye.

2018. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
most akkor csak kavartatok egyet és annyi? Mert akkor még nem jártok, az egy olyan dolog, hogy ki kell mondani. Hát légy tökös és lépj most, ne húzd, ha tudod, hogy úgysem akarsz semmit
2018. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Na látod ide vezet a "nem akarom megbántani" mentalitás...most kb csak még jobban meg fogod bántani. Ha valakivel nem akarsz együtt lenni, akkor igenis nézz a szemébe és mondd el az igazat akkor is, ha ezzel szemétnek érzed magad. A csajt sajnálom, mert szar dolog, hogy miután beleéled magad a dologba aztán kirántják alólad a szőnyeget.
2018. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A legrövidebb út az egyenes. Leülteted egy kellemes meleg kávé vagy tea mellé és őszintén elmondasz neki mindent: hogy becsiccsentetek, elkapott a pillanat, nem akartad megbántani, most meg még jobban megbántod, de a szíved másé, nagyon bánod, és egy segfej vagy. Ennyi. Így őszintén bevallva talán nem annyira fájó még neki sem.

De mondom, csak 100% őszinteséggel fog ez minél kevesebb fájdalommal járni. Ja, és minél hamarabb közöld/tisztázd ezt vele.

2018. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
azért arra számíts, hogy nyakon önt a meleg habos kakaóval.
2018. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
majd viszek váltó ruhát... Viccet félretéve, tényleg piszkosul sajnálom az egészet.
2018. dec. 3. 12:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem olyan nagy dolog. Olyan is van, hogy valaki évekig rabolja a másik idejét és közben nem is szereti, csak várja a jobb lehetőséget. Ez sokkal rosszabb dolog, főleg átélni. Én még hálás is lettem volna, ha valaki pár nap után közli, hogy mégsem én vagyok a nagy szerelme, nem sok hónap után a felszívódás technikát választva.

Nem vagy szemét egyáltalán, csak átgondoltad, szerintem van különbség. Ha megmondod neki őszintén, lehet hogy 1-2 napig rossz lesz neki, de könnyen tovább fog lépni.

2018. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!