Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után barátság?

Figyelt kérdés
Egy sorozatban láttam azt a jelenetet, mikor egy lány az exével tud igazán megbeszélni dolgokat, ezért átmegy hozzá, leülnek az ágy szélére, beszélgetnek, majd a lány megy haza, mint egy átlagos barátságban szokás. Nos, ilyen a valóságban is van? Velem nem akar találkozni olyan srác se, akivel kapcsolat nem volt köztünk, csak ismerkedés és le is feküdtünk egymással. Olyan szívesen folytatnám az ismerkedést, barátilag, de ő nem akar velem találkozni. Miért nem? Ez csak szerintem lenne teljesen normális?
2018. dec. 7. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én is jóban voltam az exemmel, párkapcsolatban nem működtünk jól, de emberileg szerettük egymást. Mi nem haraggal váltunk el így utána sikerült őszinte barátságot felépíteni, de kellett egy kis idő hozzá. Viszont sajnos sokan vannak akik úgy vannak vele, hogy nekik az ellenkező nemmel kapcsolat csak párkapcsolati lehet baráti nem ezért nem barátkoznak.
2018. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Kislány, majd ha felébredsz a mesevilágból, akkor rájössz, hogy nem kéne a filmet összemosni a valósággal.

A film, az csak film. A valóság, meg csak valóság. A kettőnek nincs köze egymáshoz!

2018. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Úgy megy esetleg, hogy már előtte is barátok voltatok. Ilyen hopp dugunk, járogatunk, aztán mégse kellesz, de legyünk barátok, ezekből nem lesz barátság.

32/f

2018. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a sokból 1 lett barat, akivel azota is haverok vagyunk. A többivel nem nagyon.
2018. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Valahol előbb keződik a szünet?
2018. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem látom ennek értelmét. Ha mindkettőnknek új kapcsolata van meg főleg. Nem hiszem,h őszintén tudnánk megbeszélni a problémáinkat. Nekem is volt már,h a volt pasim a baráti társaságban maradt. Ott elfért,de közelebb nem szerettem volna tudni. Egy szakítás ritkán végződik pozitív elválással,általában sérelmek,negatív vélemények,vgy érzelemmentesség áll fenn. Két szót szívrsen váltok Vele,de a barátom ne legyen a volt padim
2018. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem látom ennek értelmét. Ha mindkettőnknek új kapcsolata van meg főleg. Nem hiszem,h őszintén tudnánk megbeszélni a problémáinkat. Nekem is volt már,h a volt pasim a baráti társaságban maradt. Ott elfért,de közelebb nem szerettem volna tudni. Egy szakítás ritkán végződik pozitív elválással,általában sérelmek,negatív vélemények,vgy érzelemmentesség áll fenn. Két szót szívrsen váltok Vele,de a barátom ne legyen a volt pasim.
2018. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!