Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Születésnap ill. az ünnepek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnap ill. az ünnepek alkalmából megszakítható a csend?

Figyelt kérdés
Párommal durván másfél hónapja szakítottunk, megbeszéltük, hogy egyelőre nem keressük egymás társaságát és nem beszélünk egymással semmilyen szinten. Utána egy fél-egy évvel később esetleg újra felvesszük a kapcsolatot baráti szinten. Bár ezt a csendet én megszakítottam rögtön az elején (pánik és könyörgés), ő tartotta magát, válasz semmire nem érkezett. Eltelt a névnapom is, semmi. Kérdés, hogy ezek után szabad-e, illik-e illetve érdemes-e megszakítanom újra egy születésnapi köszöntő üzenet vagy az ünnepek alkalmából küldött jókívánságok miatt?

2018. dec. 7. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Uristen, mint a 12 evesek :E
2018. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem világos még mindig, hogy vége?? Semmit nem akar tőled.
2018. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges.
2018. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd. Ti sose lesztek barátok. Bocsi.
2018. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ne szakítsd meg.
2018. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagyd békén. Foglalkozz magaddal!

Engem is etetett egyszer egy srác hogy "hát most nem biztos magában de lerendezi ezt magával és azután megkeres..."

Keres azóta is, hadd keressen. :D Ezek semmit nem jelentenek, engedd már el a másikat (aki már nem a párod, hanem az exed!!!!)

2018. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Tőle függ. Ha úgy érzed, vagy mondta is, hogy csak fájdalmat okoznál neki, akkor tartsd be az egy évet. Ha nem és szívesen írsz neki, akkor egy születésnapi köszöntés belefér, nekem jól esne. Én amúgy sem szakítom meg a kapcsolatot ha a másik fél is benne van, de az még a "soha többet ne beszéljünk, ne találkozzunk" elvet valló barátomnak is belefér, hogy akivel sokáig volt, azzal felköszöntik egymást egy mondatban, jelezve, hogy szeretettel, békével gondol rá.
2018. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne alázd már tovább magad!
2018. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!