Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exfüggőség! Valaki találkozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exfüggőség! Valaki találkozott ezzel a "betegségggel" már? Esetleg valaki aki "kigyógyult?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, ami öt évig tartott. Fiatal voltam és nagyon szerelmes. Már több éve, hogy kimondtam a végszót, de időnként felbukkan az exem, hogy ő velem akar élni együtt, boldogan stb. - Ez akkor jellemző, amikor a jelenlegi barátnőjével összevesznek.

De nem én vagyok az egyetlen, akit ilyenekkel zaklat. Megalkottam az exek szolidáris egyesületét és ráírtam az összes volt nőjére, akiről tudomásom volt, mindenki ugyanerre panaszkodik, hogy zaklatja őket ezen viharos időszakokban.

Sajnos az utóbbi hónapokban megszaporodtak a megkeresések és egyre durvábbá válik a dolog. A múlt héten három napon keresztül állt a házam előtt kocsival egészen estig.

Nem akarok se magamnak baj, se neki, mert nem vagyok szemét, de kezd kicsit kényelmetlen lenni. Ha összejövök valakivel, esetleg ideköltözik a jövendőbelim, akkor nem akarok azon aggódni, hogy az exem mikor rakja ide magát szerelmet vallva.

A költözés és a telefonszámcsere nem használ csak ideig óráig.

Ha valaki esetleg volt ilyen cipőben, mint ő, szívesen meghallgatnám, hogy mivel sikerült ebből az állapotból kijönni, vagy mi az ami hatott rá, hogy abbahagyja ezt a beteges függni akarást.



2018. dec. 10. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
"Figyelj, az az igazság, hogy van egy idióta exem, akivel 5éve szakítottam, de még mindig sokszor zaklat, sőt mostanában még jobban, mint korábban. Nem szeretnék ebből kettönk között feszültséget, ezért szeretném már most a kapcsolat elején leszögezni, hogy én semmit nem akarok tőle, légyszives ne értsd ezt félre. Sajnos nem tudok mit kezdeni vele, de ha van ötleted, hogy tudnánk végleg eltűntetni az életemből szívesen meghallgatlak. Én csak téged szeretlek."
2018. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha lesz pasija, mondhatja neki ezt, de a jelenlegi storyban "ha" szerepelt, így nem túl időszerű ez a szájbarágott mondat.


Kérdező: Mit reagál ha elutasítod?

2018. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2, bele sem merek gondolni, hogy mit reagálna. Jól ismerem és nagyon billegális idegállapotban van. Beengedni nem engedtem be természetesen, és próbálom online kordában tartani, csak nem tudom meddig tartok ki.
2018. dec. 10. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszútávon ilyen lesz és félelemben tart,akkor muszáj lesz feljelentened és távoltartási végzést kérni. Ez nem normális...
2018. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem félek én tőle, csak idegesítő és más dolgom is van, mint kontroll alatt tartani.

A kérdés nem az volt, hogy jelentsem-e fel, hanem az, hogy miként lehet ebből az állapotból kizökkenteni. Tartósabb és hálásabb megoldás, mint a feljelentés.

2018. dec. 10. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiú barátaid kicsit beszélgessenek el vele, hogy ezt ne csinálja.
2018. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Addig húzod, míg be nem dilizik és meg nem öl.
2018. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Remélem, ha ugyanez a személy te lennél, akkor is így gondolnád!
2018. dec. 24. 11:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!