Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más lányok társaságában őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok társaságában őt hiányolom?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem hallottam felölle, nem is hiányolom. De ha más lányokkal vagyok (barátokkal is, nemcsak ismerkedés kor) Előjön az ő hiánya. Ennek nem pont fordìtva kellene lennie? Továbbá ha valami érdekes történik velem rögtön neki szeretném elmesêlni, aztán elszomorìt hogy már nem lehet. Ezzel kb tönkremennek az ilyen jó pillanatok.

23/F



#szomorúság #fájdaoom
2018. dec. 10. 21:07
 1/1 anonim válasza:
Nem rudom hogy miért lett vége, de szerintem attól még beszélgethettek. A szakítás nem azt jelenti hogy megszüntök egymásnak létezni. Kell egy kis idő míg külön vagytok. Egy kis szünet. De később dumálhattok talizhattok. Így kevésbé fog hiányozni. És talán megint lesz valami. Na meg úgy is látod rajta hogy szivesen beszélget e veled, vagy csak tessék lássek. Erőltetni nem kell. Majd jön magától a dolog. A lényeg hogy neked kell először lépni.
2018. dec. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!