Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy legyek túl ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl ezen?

Figyelt kérdés

Volt egy alkalmi kapcsolatom,amiben porig aláztak.

Ráadásul én még az utolsó percben is könyörögtem a férfinak..

Tartásom nulla volt.

És nem tudom vajon mit tegyek,hogy túl lépjek ezen a dolgon?!

Privátokat,meg ismerkedős szöveget ne küldjön senki,mert nem fogok rá válaszolni.


2018. dec. 11. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
"Volt egy alkalmi kapcsolatom" minek kell alkalmi partner után sírni őszintén? Ha nem volt komoly kapcsolat?
2018. dec. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szeresd magad, utáld őt 😀

Gondolj úgy a történtekre hogy kitartó voltál és a büszkeségedet félretéve küzdöttél valamiért. A másik fél meg egy balf/\sz. Ugyen mennyivel jobb? És kb ez az igazi igazság csak most a depidtől nem látod.

2018. dec. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

Hm. Mi van, csak nem megtapasztaltad egy pillanatra, milyen egy átlag férfi élete? Persze megértem, úgy nehéz elviselni az ilyesmit, hogyha soha nem kellett hozzáedződnöd a megaláztatáshoz. Nekünk ez mindennapos.


"Ráadásul én még az utolsó percben is könyörögtem a férfinak.. Tartásom nulla volt."


Ha elfogadsz egy tanácsot, esetleg legközelebb ne a legszexisebb bikát válaszd, hanem egy átlagosabb, normális férfit, az nem fog porig alázni. Ja, tudom, azok nem elég jók, azok a "hát, nem tudom..." kategória. Akkor meg nagyon sajnálom. Te választottad, edd meg, amit főztél! Ha normális férfi nem elég jó neked, akkor így jártál! :)

2018. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha így kihasznált és elbánt veled ez a férfi, akkor minden okod megvan rá hogy utáld. Töröld ki a számát,töröld ki mindenhonnan, hogy mihamarabb túl tudj lépni rajta. Gondolj a rosszra amit tett veled, ha utána kezdenél vágyakozni. Idő és türelem kell "felejteni".
2018. dec. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
3. Amit írsz, egy baromság. A legszemetebb férfi az életemben egy éppen átlagos, de inkább az alatti férfi volt.
2018. dec. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

"A legszemetebb férfi az életemben egy éppen átlagos, de inkább az alatti férfi volt."


Átlagos, vagy az alatti? Na, és az nálatok vajon mit jelent? Nem 180 centi, csak 178? :D


Átlagos alatt az _átlagost_ értem, nem pedig az átlagtól nem 3, csak 2,5 szórásnyira találhatót. Tudod, azokat, akiket ti sose vesztek észre, akik nem méltók szerintetek arra, hogy a nagyságos figyelmeteket rájuk irányítsátok. Akiknek esélyt kéne adni, hogy kiderüljön, hogy mennyi mindenben jók, mert nem annyira feltűnőek, hogy az utcán rájuk mosolyogjatok.

2018. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazi férfi (és nő) ne hagyja magát porig alázni akkor sem, ha átlagos. És nem könyörög. Akivel ilyen történik azzal nem azért történik ez, mert átlagos, hanem mert gyenge.
2018. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Tudod ez sok embernél nem úgy működik, hogy "parancsszóra" találunk valakit vonzónak,működik köztünk a kémia , szeretünk bele. Erre a magasság mániádra nem is írok semmit...:D Sokkal összetettebb dolog ez annál, de ezt nem hiszem el hogy nem érted/érzed. Egy a lényeg, engedtessék már meg mindenkinek, hogy olyannal kezdjen kapcsolatot, akihez vonzódik is. (És ez nem csupán kinézettől függ) Tudod nem mindenki akar minden áron párkapcsolatot, csak azért hogy legyen valaki. Arról pedig senki nem tehet, hogy téged éppen most/vagy eddig senki nem vett még észre.
2018. dec. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, utolsó előtti el szólt.
2018. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*előttinek
2018. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!