Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Feladnál egy több éve tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnál egy több éve tartó több nehézséget maga mögött tudó kapcsolatot egy olyanért, ahol érzitek hogy a pár másik tagja talán megértőbb, figyelmesebb és sokkal vidámabb-pörgős személyiség?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha jobb jövőt látok mellette naná. Még ha unom a másikat, elhidegült ünnep már és nem látom értelmét folytatni a régit.
2018. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adnék fel egy kapcsolatot, ha már úgy látom, hogy megtettünk mindent és nincs jövője. Nincsenek közös pontok, közös témák, csak a közös emlékek.
2018. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

attól, hogy nehézségeket letudtuk és megoldottunk mindent, attól még az ember nem lesz boldog a társa mellett.


csak győzködni fogja magát , hogy igen ez jó kapcsolat igen szeretjük egymást mert mindent megoldottunk...


szóval igen otthagynám ha már nem szeretném eléggé, ha nem tartanám vonzónak, ha nem érezném magamat boldognak vele.

2018. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egy másik kapcsolatért adtam fel a több nehézséget maga mögött tudó kapcsolatomat, hanem saját magamért. Mert boldogtalan voltam és nem volt elég, hogy csak én akartam megjavítani a dolgokat. Addig eszembe sem jutott ismerkedni, amíg házas voltam.
2018. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi 4 év alatt nagyon sok dolgon túl vagyunk, rengeteg nehézséggel megküzdöttünk.Nem akarom feladni, mert làtok még együtt jövőt.

30 voltam mikor összejöttünk, épp váltam, apàm halàla is friss volt, de ott volt a lànyom, akiért erőre kellett kapni, viszont sokat segített, hogy beleszerettem a pàromba.

Volt ebben a kapcsolatban màr minden, de tényleg a legelképesztőbb, legvadabb veszekedésektől minden.

De ő sem akarja feladni, érzem, annak ellenére, hogy most ő a vendégszoba kényelmét élvezi.

De hiszek abban, s szerintem ő is, nem szabad nagyon könnyen feladni.

2018. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha érzem azt az érzelmi töltetet, és akár nagyobb is, mint a másik irányba(ahol vagyok); és erősebb már őfelé (az új felé a húzódás, a vonzás), akkor mindenképpen.

Szerelmes vagy-e a párodba, vagy valaki másba ---ezek is közrejtászanak nagyon nagy mértékben

2018. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

4 év? Haha. :D

Az viszont elég elszomorító, hogy a mai világban 4 év már "hosszú kapcsolatnak" számít. :(

2018. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mondtam azt, hogy hú de hosszú idő, de 4 évet sem akarok csak úgy eldobni.
2018. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor nem az évek számítanak, elválnak az emberek 25 év házasság után is, mi is elváltunk 26 után.


Sajnos túl későn....


Mikor a gyerekek elköltöztek ott vége lett mindennek. Nem bírtam tovább.

2018. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!