Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után közvetlenül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után közvetlenül a facebookján megjelent egy 5 évvel ezelőtti eljegyzése. Most újra össze akar jönni ezzel a lánnyal. De azt mondja, nem ő csinálta. Hülyének néz?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogy jelenhet meg újra egy bejegyezés, ahol két ember van megjelölve benne? Nem értek annyira hozzá. De nagyon különös, hogy miután elhagyott engem, utána újra látszik nyilvánosan az eljegyzés, pont a szakítás után 1-2 nappal. Természetesen azt mondja, hogy nem ő volt, és nem tud az egészről semmit. Korábban megkértem, hogy tüntesse el, mert engem zavart, utána el is tünt, és nem látszott egyik félnél sem. Most viszont mindkét félnél lehet látni . Azért szakított velem, mert pont ezzel a csajjal akar újra találkozni, meg hiányzik neki meg ilyenek.

Most ennyire hülyének néz?? vagy a facebook önálló életre kelt???


2018. dec. 13. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű elrejtette, hogy csak ő lássa, most pedig átállította nyilvánosra.
2018. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetően bent voltál egy csoportban, hogy ne sértse az érzékenységedet az ilyen tartalom, így nem láttad.

Most, hogy szakítottatok, törölte a csoportot, amiben feltehetően csak te voltál, így most te is azt látod, amit mindenki más.

2018. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam semmilyen csoport tagja. Csak töröltem az ismerőseim közül, de azt még a bejegyzés újboli megjelenése előtt 4 nappal.
2018. dec. 13. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen hülyének néz. Mit foglalkozol vele?
2018. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

betehetett egy olyan csoportba, hogy (csak te) nem láthattad azt a bejegyzést.


szakítottatok, törölted az ismerőseid közül (tehát kikerültél a csoportjából), ezért látod a bejegyzést.

2018. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már értem amit írtatok. Köszi a válaszokat.
2018. dec. 13. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Mit számít?Mit érdekel téged?

Szakítottatok, te jobbra ő balra.Pont.

2018. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!