Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igy karácsony környékén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy karácsony környékén, hogyan viselitek el a szakitást?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ mikor történt. Ha pár hónapja, akkor könnyen. Ha nemrég, akkor nehezebben, de a család sokat segít:)
2018. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanúgy mint az év többi napján! De aki szeret depizni meg sajnáltatni magát, az gyászoljon kedvére. :)
2018. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Inkább poén. Velem valentin nap is szakítottak már. Legalább tudok sztorizni róla.
2018. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 peca1000 ***** válasza:
75%

Ha még nem vettem volna meg az ajándékát, akkor könnyen.


Mivel megvettem, így nehezebb :)

2018. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Októberben szakítottunk 8 év után és még mindig hiányzik :(
2018. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Én örülnèk ha tudnék szakítani az élettársammal.Tönkretesz idegileg is,meg érzelmileg zsarol...
2018. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rosszul. Az a gyengébbik gyakorlatom. A lökés jobban megy.
2018. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Are You Scorpio ***** válasza:
letiltott facebookon? xD
2018. dec. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nagyon nehezen,a külvilágnak próbálom erősnek mutatni magam,de belülről nagyon megvisel. Kitartást Neked!
2018. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen viszonyról van szó! Házasság, együttélés, hosszabb vagy rövídebb randizgatás?

A szakítás soha nem kellemes, ha pedig mindezt egy ünnephez kötődik, akkor fokozotabban nehéz. Karácsony környékén az öngyilkosok száma is megnő világszerte. Ez azt is jelenti, hogy ilyentájt sokkal többen hajlamosaj depresszióra. Tehát, nagyon rossz párosítás ilyenkor szakítani.


Jómagam sajnos megtapasztaltam mindezt. Első nejem karácsony előtt bukott le, hogy megcsal. A két ünnep között nem épp baráti hangulatban szakítottunk, az összes szomszéd hallotta. Hívtam a családját vigyék haza, nálam nincs keresnivalója. Néhány ruhával költözött hozzám annak idején, még örülhetett is, hogy vihetett némi ingóságot. Nagyvonalú voltam, ezen már nem vitáztam.


1,5 évig nem is próbálkoztam ismerkedni, utána is eléggé döcögősen indult a dolog. Kellett vagy 3 év, mire valóban magamra találtam lelkileg, addig a munkába menekültem, dolgoztam éjjel-nappal (szó szerint).

A lakást kiadtam, visszakültöztem szüleimhez egy ideig. Testvéremék is a közelben laknak. Kellett a társaságuk, sokat segített. Szerintem, ilyenkor nem szabad egyedül lenni!


Mikor talpraálltam jött néhány nő. Nem a kaland miatt, inkább csak kerestem a megfelelőt. Öt év után találtam meg, összebútoroztunk , két év múlva házasság lett, majd jött két gyerek is. 14 éve vagyunk együtt, jóban, rosszban. Kiegészítjük egymást! Még egyszer sem volt köztünk veszekedés. Kisebb vitákat értelmesen megoldottuk mindig. Exemmel ellentétben nagyon szorgos, dolgos, jókedvű és okos nő, ráadásul még szép is. (Mondhatom, minden rosszban van valami jó. A változás nem jelenti, hogy rosszabb lesz örökre, még, ha átmenetileg úgy is alakul.)


(megjegyzés a margóra: exnejem azóta csak lefelé csúszik. Nagyon sajnálom mindezért, de nagylányom megfogalmazása szerint, mintha kifejezetten ezen dolgozna az anyja. Nagyfiam nem tágít mellőle, pedig nem ártna, mert sajnos lehúzza exem őt is. Nagylányom évek óta velünk él, mióta nagykorú lett és megválaszthatja. Szereti az anyját, de azt ahogy él, azt nem. Exem az elmúlt évek alatt úgy cserlgette a pasikat, mint aki a fehérneműjét. Egyik gettólakó a másik után...)

2018. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!