Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel lehet tompítani ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet tompítani ezt a mély szomorúságot?

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Illetve valószínűleg már csak volt, de nem mondja ki, csak hát a viselkedés... Eleinte udvarolt, kedves volt, figyelmes, simogatta a lelkemet. Most már jó ideje semmi. Ha néha beszélgetünk, akkor is csak semleges dolgokról, mert hogy sokat dolgozik és nincs rám ideje, se energiája. Én meg csak várok és várok és várok. Már a névnapomon sem köszöntött fel, pedig régen más volt. Beszélni nem hajlandó róla, nem veszi tudomásul, hogy szenvedek, ha szóba hozom, akkor nem válaszol, ha kell, akkor napokig hallgat akár. Annyira megalázó ez az egész nekem és nem tudom miért szeretem még mindig ezek után, pedig nagyon fáj, úgy érzem nem ezt érdemlem. De élénken él még bennem, hogy milyen volt az elején és én azt sírom vissza.

Tudom mit kéne tennem, de az emlékek nem engedik, mert éltetik még bennem a reményt, hogy talán egyszer mégis minden a régi lesz.


2018. dec. 14. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt?

le kellene ülnötök megbeszélni ezt a dolgot

2018. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy éve. Próbáltam, de nem megy, nem hajlandó tudomásul venni, hogy nekem fáj a viselkedése, és megbeszélés helyett hallgatással büntet. Nagyon sajnálom, hogy eljutottunk idáig, szakítás lesz a vége, csak hát fáj.
2018. dec. 14. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:

ha ennyire a végét járja és nem látsz kiutat, akkor inkább szakíts, nem éri meg, hogy szenvedsz és talán ő is


az elején nehéz lesz az elszakadás, de idővel érezni fogod, hogy ez a jó döntés


mitől változhatott meg ennyire? és mennyire hirtelen történt?

2018. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem szép lassan történt, hogy ennyire nem tűnt fel. És gondolom a reményt inkább hanyagoljam, hisz ha már elmúlt benne minden, akkor csak feleslegesen áltatom magam.
2018. dec. 14. 10:26
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Kölcsönös szerelemnél egy év után még tombolnia kellene a l'amournak.

Minél tovább halogatod, annál később lesz megoldás.

Te már nem vagy boldog, csak reménykedsz. Ezért nem értékel, mert tudja, hogy így is ott vagy neki.


Ha mersz ebből kilépni, akkor annak simán lehet olyan következménye, hogy észbekap és rájön, hogy mennyire szeret, de persze az is, hogy igazából arra utazik, mikor szakítasz már végre, mert ő nem meri kimondani.


Az én esetemben mindig akkor volt pozitív változás, amikor kimondtam, hogy akkor vége, szakítok. Hirtelen egyből megkaptam minden törődést és nem csak ideig órákig, hanem sok évre helyretette őt ez a dolog. A baj az, hogy én tűrtem mindig nagyon sokáig, ma már tudom, ha előbb kiállok magamért, sokkal előbb el tudta volna dönteni, mennyit érek neki.

Ha magadat nem becsülöd, ne csodálkozz, ha ő se teszi. Csak nyerhetsz azzal, ha nem reménykedsz illúziókban, hanem értékeled magadat annyira, hogy kilépj az egészből, ha boldogtalan vagy. Mondom, ha ezt elfogadja, nem kár érte, nem szeret már és ezen az se segít, ha még évekig nyűglődsz mellette és szülsz neki 6 gyereket, boldogabb biztos nem leszel, ráadásul fűvel-fával csalni fog. Vagy ha szeret, csak belekényelmesedett az egészbe, akkor nagyon jó változások történhetnek és lesz esélyetek együtt, de csak akkor, ha kiállsz magadért és mersz lépni mellőle.

2018. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2018. dec. 14. 11:05
 7/11 anonim ***** válasza:
A leìrtakból úgy tűnik, hogy te sem igazán keresed. Talán belefáradt hogy mindig neki kell közelednie.
2018. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Mint nő, sokkal inkább tettem a kapcsolatunkért, legalábbis igyekeztem. Ő csak az elején volt olyan, aki nekem most nagyon hiányzik.
2018. dec. 14. 15:39
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Az én kapcsolatom is ilyen volt. Nagyon tepertem fél évig majd nagyon lassan, fokozatosan egyre kevésbé.

Adtál neki elég pozitív visszajelzést? Te is közeledtél hozzá? Én ezek hiánya miatt vettem vissza és fájt ,hogy nem értékel. :(

2018. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 igen, ugyanez történik éppen.
2018. dec. 14. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!