Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálatok mennyi idő telt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi idő telt el aközött, hogy először gondoltatok a szakításra, illetve hogy véglegesen szakítottatok?

Figyelt kérdés
És a kettő közötti fázisban, vagyis amikor már szakítás közelében járt a kapcsolat, nyitottak voltatok-e arra, hogy másokkal ismerkedjetek/randevúzzatok?

2018. dec. 14. 14:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és nemeteket azért írjátok meg...
2018. dec. 14. 14:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1 év. Nem voltam nyitott, azon gondolkodtam, hogy tudnám megmenteni a dolgot. Amint rájöttem, hogy sehogy, mert csak én akarom, azonnal szakítottam. És utána egy hónappal később gondoltam rá, hogy esetleg ismerkedjek, addig nem érdekelt.


27N

2018. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Kb 8 hónap. Szintén a megmentésen gondolkoztam, de mivel egyedül voltam vele įgy nem lehetett. Ismerkedni csak a szakìtás után fél évvel próbálkoztam de még most is nehezen megy

F

2018. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan szakítás, ahol másodpercek alatt megvolt a döntés, miután kiderült, hogy többször megcsalt. A következőnél teljesen más problémák voltak, kb. 8-10 hónapig próbáltam menteni a menthetőt, de mivel a másik nem volt hajlandó semmit sem tenni az ügy érdekében, végül feladtam a szélmalomharcot. Az első kapcsolat után 2 évig, a második után 5 évig voltam egyedül. Sose ismerkedtem párkeresési céllal, ahhoz túl jó volt egyedül, a kapcsolat alatti liánozástól pedig alapból hányingerem van, meghagyom azoknak, akik rettegnek az egyedülléttől.

32N

2018. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hónapja lehettünk együtt, mikor először gondoltam rá, aztàn 7 év múlva megtettem
2018. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem, abszolút nem voltam nyitott másra 'fatázián' kívül

#5

2018. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Azért az nem lehetett komoly harc, ha 7 évig húztad. Gondolom többnyire jó volt az.


Egyébként én is most 7 évnél járok, és először a legközelebb hozzá.. Több, mint 1 éve vannak problémák, de hol jobb, hol megint ugyanott. Itt eddig mindketten küzdöttünk azért érte, ezért nem ért csak véget.


De azt most észrevettem én is, hogy amint az egyik nem akar már tenni érte, olyankor már nem is lehet. Mi még próbálkozunk, de fogalmam sincs, mi lesz.

2018. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!