Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan döntsek? Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy úgysem látjátok át 100%osan a helyzetet, de help!!


2 éve vagyunk együtt a barátommal. Az elején én nem akartam a kapcsolatunkat, de végül beleszerettem. Aztán azt hiszem hogy nagyon megbánthattam, teljesen félreértett engem és ő már fél év után össze akart velem költözni, de én visszautasítottam.


Mondtam hogy még kell idő nekem, mert nem ismerem, de szerelmes vagyok belé. Nem tudom a korábbi dolgok miatt, de mostmár ott tartunk hogy olyan mintha valami sebzett vad lenne. Ha mondom hogy szeretem, akkor azt mondja, nem muszáj mondanom. Ő sosem mondja, és mindenre emlékszik, azt mondja sokszor megbántottam. A válaszom erre hogy sorolja hogy mivel, de akkor se mondja ki hogy ez meg ez fájt. Nem lehet kiszedni belőle.

Főzök neki, simogatom, puszilgatom, szeretgetem. Tudnia kell hogy ő a legfontosabb nekem. Mégse hiszi el, és őszintén szólva én belefáradtam a bizonygatásba és ebbe a hisztériába amit csinál. Úgy hogy én meg csak ilyen ironikus gúnnyal megspékelt szeretgetést kapok... Ami nagyon rosszul esik.


Próbáltam beszélni vele erről, de mikor az igényeíről esik szó, bezárkózik. Nem tudom tényleg mit tegyek, mert tönkrevág mindent...


2018. dec. 14. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a volt párommal is hasonló helyzeten mentünk keresztül.

Nem értettem mi baja, megpróbáltam minden vágyát kielégíteni.

Idővel kiderült hogy van más valaki is az életében.

Nem mondtam hogy a te párod is megcsal, csak saját tapasztalatot írtam le.

De szerintem nincs értelme rágódni ezen. Ahogy kiveszem te nem vagy boldog, és a saját boldogságod a legfontosabb. Próbálj beszélni vele, de ha nem lesz siker szerintem lépj.


24L

2018. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te okoztad ezt a helyzetet a viselkedéseddel, de az se normális, ha ő így benne ragad. Én azt javasolnám, hogy ha szereted, akkor beszéld rá, hogy menjetek el egy párkapcsolati tanácsadóhoz. Nekik nagy tapasztalatuk van ebben, és tényleg tudnak segíteni, hogy egyről a kettőre jussatok. De ha ő nem hajlandó erre minden próbálkozásod ellenére sem, akkor jobb, ha szakítasz, mert ez az állapot senkinek sem jó. De egy próbát megér, és neked is jobb lenne az a tudat, ha nem így hagynád magára, hanem megpróbálnád helyrehozni, nem?
2018. dec. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Szereted, de nem ismered, szereted, de nem költöztök össze, szereted, de félsz felé elköteleződni, szereted, de nem fogadod el, hogy ő elköteleződne ugyan úgy feléd, szereted, de bármit megteszel azon kívül, hogy fejlődjön, haladjon a kapcsolat valamerre, szereted, de két éve csak komolytalankodtok. Gondolom ellentmondásos neki, amikor azt mondod neki, hogy szereted és baromira keserű amiatt, hogy akkor miért nem lehettek együtt. Csak mesélem, hogy ez már el van cseszve, mert mindkettőtök elvesztette a lelkesedését és mind a ketten úgy érzitek, hogy olyan szekér után futtok, ami nem vesz fel, sőt "ott dögöljön meg a kocsis, ha felvenne sem szállnék már fel." . Ilyenkor kellene már szakítani vagy végső elkeseredésben bevállalni pár pulyát, mert az majd összetartja helyettetek a kapcsolatot...

32/f

2018. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Izabella220 ***** válasza:
100%
Te cserébe irónikus szeretgetést kapsz.Nem érdemel meg téged,boldog alarsz lenni hagyd ott a fenébe.Nagyon sok kapcsolatban az egyik fél egy tapló,mégse változtazna.És a legszomorúbb az,hogy még te gondolkozol mit kellene tenned.Én hasonló helyzetben vagyok,hidd el ez egy bántalmazó kapcsolat.
2018. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért sok mindent nem írtam le... És igazából soha nem mondom neki, mert nyilván én döntöttem így, de látnia kell hogy nagyon nagy áldozatokat hoztam érte.


Most hogy fél év után, amikor még alig ismerem nem akarok odaköltözni egy olyan lakásba amit nekünk vett ki... Nem értem mi ebben a gond. És igen szeretem, de nekem még kellett idő

2018. dec. 15. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Most akkor két éve vagytok együtt vagy fél éve vagytok együtt ? Ha lett volna rá szándék, akkor eléggé megismerted volna már, hogy kinyögj egy egyértelmű igent vagy nemet. Így csak hitegeted, hagyd inkább ezt az egészet.

32/f

2018. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!