Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időbe telik míg elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik míg elfelejtjük a szerelmünket, aki elhagyott és továbblépett? L27

Figyelt kérdés
Próbálok továbblépni én is, és ismerkedni, fejleszteni magam, de nem megy. Folyton eszembe jut, minden egyes nap, annyira szerettem őt, és még mindig szeretem. (5 hónapja már hogy szakított)
2018. dec. 16. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez egyén függő, ez csak is rajtad múlik, hogy mikor vagy képes túltenni magad ezen illetve,hogy mikor ismersz meg egy olyan fiút aki elfelejteti veled a múltat! 23/f :)
2018. dec. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Mennyi időbe telik?


Ezt sajnos senki nem fogja tudni neked megmondani. Személy és az adott kapcsolat függvénye. Nekem volt olyan, hogy 2 hónap alatt túl tudtam magam tenni rajta, és volt olyan is, hogy 1 éven keresztül tartott túltenni magam, pedig maga a kapcsolat nem volt 4 hónap sem.


Mennyire csökkent az érzés intenzitása az első 2-3 hónaphoz képest? Igazából szerintem, ha most még úgy érzed, hogy szereted nagyon és mindig eszedbe jut akkor, bár tudom, hogy hülyeség találgatásokba menni de szerintem pár hónap múlva, már ténylegesen csökkenni fog az érzés.


Egyébként addig ameddig így érzel hiába próbálsz meg ismerkedni, mert nem fog menni. Bár lehet, hogy pont egy új szerelem fogja elfeledtetni veled és ez is egyénfüggő. Nálam például nem segít.

2018. dec. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem éreztek icipici dühöt sem amiatt, hogy ő csak így eldobott benneteket?
2018. dec. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt?
2018. dec. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, de ha ez vigasztal, te nőként úgyis fogsz találni valakit. Egy férfi viszont ténylegesen simán maradhat egyedül...
2018. dec. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először le akartam írni, hogy ez hogy működik, aztán látom, 27 éves vagy, és ezt kérdezed? Te azért már tudhatnád, hogy máson múlik, legkevésbé azon, hogy mennyire voltál szerelmes. Az életed mennyire van rendben, van önbizalmad? Megtaláltad már a rendes munkád, látod már hogy fogsz boldogulni az elkövetkező 20 évben? Ha nem, akkor amíg kudarcot érzel, akkor mindig vissza fogsz menekülni ahhoz az ismerős érzéshez, hogy bárcsak a benned élő vélt szerelmeddel lehetnél, akkor jó lenne minden.

Ezen kívül oké, szakított 5 hónapja, de mit hagyott hátra? Átvert, csalódtál benne? Esetleg megpakolt bűntudattal, megvádolt, hibáztatott dolgokkal? Ezek jelentősen befolyásolják azt hogy mennyire tudod túltenni magad rajta, legrosszabb esetben egyáltalán nem. Ezekre keresd a választ, főleg ebben a korban már elvileg van elég gógyid hozzá, hogy a hormonok meg a szerelem meg az életed azok összefüggő dolgok.

2018. dec. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem felejtésről van szó mert kitörölni nem lehet senkit, egy idő után már csak ritkábban jut eszünkbe és ha eszünkbe is jut időnként már nem katasztrófálisan.


Túllépni lehet mint mindenkin és minden máson is.


Mindig mindenki azt hiszi ilyenkor, hogy " ő volt életem nagy szerelme, vele minden tökéletes volt, soha nem lesz még egy ilyen, soha nem leszek ilyen boldog soha soha soha...."

ó dehogynem!


Csak nekünk is, neked is magaddal kell törődnöd, magaddal foglalkoznod, elb**aszod csak a drága idődet, telnek az éveink, és a brühühü brühühü meg az önsajnálat nem vezet sehová.

Nem a 2 lábad vagy a látásodat veszítetted el.


Magaddal kell törődni, menni kirándulni vásárolni ha barát nincs akkor családdal, menj masszíroztatni szoláriumba, kényeztesd magad, költs magadra, aztán ismerkedj.

2018. dec. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ember- és helyzetfüggő. Nekem van, hogy egy évbe is belekerül, mire teljesen túl tudok lépni valakin.
2018. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ezt nem lehet kiszámolni mert ez egyénfüggő. Mondjuk én most tettemtul magam egy több mint egy 3 éves kapcsolaton. KB fél éve szakítottunk. Az első nem volt komoly de kB 1 évbe tellett az fájt a legjobban pedig az kB 8 hónapig tartott. Attól is függ hogy mik voltak a kapcsolat alatt úgy értem tartalmas volt szerelmes voltál e belevagy csak megszokásból voltál vele.
2018. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!