Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított a párom mert el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított a párom mert el ment bulizni és egyfolytában hívogattam, jogosan tette?

Figyelt kérdés
Elment péntek este mert még hívták tejfakasztóra, út közben fel hívott de el köszönt mert nagyon csúszott az út, aztán másnap reggel olyan 11 óra körül tért észhez, én nem is tudtam hogy nem jön haza aludni. Nagyon sokszor hívtam szerintem vagy ezerszer, mivel nem vette fel, teljesen ki voltam akadva meg 3 üzit is írtam 😁 azt hittem balesete lett még a szüleit is fel hívtam, amit most már be látok hiba volt de sose csinált még ilyet mindig fel hív ha el is megy, de állítólag úgy be rúgtak, mint a 🐕 és el is aludt meg nem is volt hang a telefonján. Szakított velem és el ment mert szerinte felnőtt ember (28)és utalja ha őt keresgetik, meg főleg h az apjáékat is fel hívtam meg ilyenek meg olyanokat mondtam h lehet nővel van pedig sosem adott okot a megcsalásra. Egyébként is sokat veszekedtünk mostanában mert nem voltak jó napjaim. El fogadjam és hagyjam a dolgot, hogy szakított vagy ez nem volt tőle fer ?
2018. dec. 16. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nehéz erre válaszolni, de szerintem egyikőtök sem normális.
2018. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Fogadd el. Érthető, hogy aggodtál miatta. Oké, hogy valaki elmehet bulizni akkor is, ha kapcsolatban van és ez teljesen rendben van, de szerintem elvárható, hogy a masiknak ilyenkor szólunk, hogy meddig, mit, hol... hogy ne aggódja szét magát a másik.
2018. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem ez volt az első eset. Ezért nem szoktak figyelmeztetés nélkül szakítani.

32/f

2018. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem megérdemlitek egymást...
2018. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ürügy volt, hogy dobhasson.
2018. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Ő a zenész srác, aki miatt kérdést írtál felvértezve, hogy tuti nővel van?
2018. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, valaki más gyk kérdezővel össze keverhetsz 🙂
2018. dec. 16. 17:47
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó csepp/ürügy volt ez. Önmagában, ha meg is ér egy vitát egy ilyen eset, szakításra nem szokott indok lenni. Írod, hogy mostanában amúgy sem jöttetek ki jól, szóval érett már a dolog.
2018. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát azért én valamennyire megértelek. Nem vagyok egy sárkány típus, semmi gondom azzal, ha a férjem néha elmegy a haverjaival, és kicsit elereszti magát, tegye. Nekem is vannak csajos bulik. Egyetlen dolgot szoktam kérni tőle, ha látja, hogy baromi későn fog hazaérni, vagy valamelyiknél ottalszik, dobjon egy sms-t, hogy ha éjjel felébredek mondjuk 4kor, és még sehol nincs, ne aggódjam hülyére magam, hogy mi lehet vele. Előfordult, hogy elfelejtette, arra mondjuk rohadtul berágtam, de ezt meg is értette, neki is szar lenne így aggódni értem fordított helyzetben. Szóval azért bökhetett volna annyit, hogy ne várd, nem jön haza.

Másrészről, Szerintem el se most először csináltál hatalmas cirkuszt egy bulizásból, mert nem hiszem, hogy egyből szakított volna. Meg ugye vádoltad mindennel... na ezen a ponton azért felmerül, hogy te se vagy teljesen százas.

2018. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kever össze, ugyanezt a "zenész srácot nem értem el, szülinapi bulira ment, be*phaszott és elaludt, másnap délelőtt került elő, én meg hívtam vagy 60x" kérdést láttam én is. Ugyanez volt.
2018. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!