Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy eltetek tul a szakitast?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy eltetek tul a szakitast?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt egy lány, akivel távkapcsolatban voltam, 9 hónapig tartott, igazából ő nem hiányzott.

Bár abban a kapcsolatban nagyjából 4x akart szakítani, csak nem hagytam. Igazából akkor még úgy éreztem, hogy szeretem, és az utolsó előtti alkalomnál még el is sírtam magam, mert úgy éreztem nem akarom elveszíteni.

De aztán végül mikor vége lett, nem hiányzott.


Viszont volt az életembe egy "első" szerelem, amit viszont soha nem tudtam elfelejteni. Mai napig a fejembe jár (exem közbe nem gondoltam rá, nem is érdekelt, sőt a képébe tudtam volna röhögni).

Nagyon szeretettem, de az emberi hülyeség végett, és amit én is okoztam, elvesztettem őt.

Na őt sajnos 4 év alatt sem tudtam kiheverni.


Te melyik szenvedő alany vagy?

2018. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Nézzük a szituációkat:


Amikor én szakítottam akkor már általában 1-2 másik nővel már kavartak, úgyhogy szak8tottam és mentem baszni az egyikhez.


Amikor velem szakítottak, na akkor totál off. Igazából nem a szakítás ténye őrölt fel, mert akkor elég gyorsan továbblépek, hanem a várakozás, ugyanis időt kért, én meg adtam. 2 hónapig abból állt a napom, hogy magzat pózban fekszem egy sötét szobába és nem volt kedvem semmihez, úgy vártam a választ. A bizonytalanság gyalult fel. Miután kimondta, hogy nem akar semmit, mintha új ember vált belőlem.

2018. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem érint a téma, de a múltban mindig ugyanúgy zajlott a feldolgozás. Nem félek a fájdalomtól, szükséges érzés ilyenkor, megélem és később eltemetem. Persze ez nem jelenti azt, hogy egész nap sírok és szakítós zenéket hallgatok (azt csak az első pár napban, amikor nagyon nyomaszt), de nem igazán próbálom elnyomni, elfojtani. Belemerülök a többi fontos dologba az életemben, magamra vállalok egy csomó plusz munkát, sokat vagyok a barátaimmal, a szokásosnál is többet utazom, amikor pedig egyedül vagyok, akkor elemzem a kapcsolatot, a jót, a rosszat, végigvizsgálom a viselkedésünket, az intő jeleket, igyekszem tanulni a hibáinkból és levonni a megfelelő következtetéseket. Hullámzó a dolog, vannak időszakok, amikor nagyon rosszul vagyok, vannak, amikor már nem gondolok rá, de előre nézek és az idő mindig segít. Sokkal nagyobb traumákat éltem már át életem során, mint egy szakítás, talán ezért sem visel meg annyira, nem tudnék egy szakításba beleroppanni.
2018. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Istenem....minden szakításon túllép az ember. ÉS nem halnak bele. Tini felfogás vagy éretlen felfogás.


Van aki előbb van aki később. De az önsajnálattal és a kesergéssel nem érsz lófszt se.

A brühühü brühhühü meg a jajj nincs nála jobb, jajj ő volt a minden jajj senkit nem fogok így szeretni....csak ideiglenes állapot.

2018. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam általában végigmennek a gyász fázisai. Tagadás, harag, alkudozás, depresszió, elfogadás. Nem mind ugyanolyan hosszú, van hogy keverednek, a harag azért a depi után is kitart bőven. :D


Pár éve volt egy durva szakításom, pont novemberben - 3 éve jártunk, már vártam a gyűrűt. Nagyon a semmiből jött, készen voltam utána.

Elkezdtem szakításra ajánlott filmeket nézni, rengeteg egészségtelen kaját ettem, szó szerint romantikus film közben sírva tömtem tele a szám fánkkal :D de nagyon jólesett, persze ez max 2-3 hétig tartott. Utána elkezdtem olyan dolgokkal foglalkozni, amit szeretek, közösségi munkát vállalni, sportolni, a családomra is több időm jutott.

Emiatt kaptam visszacsatolást másoktól, és rájöttem hogy értékes ember vagyok, és bár rossz volt a szakítás, de nem vett el az emberi értékemből.

2018. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NEVEM: Senki! válasza:
Ha nő vagy akkor (IS!) a világ legegyszerűbb dolga meg ha férfi vagy akkor is!!! Ilyen hülyeséget "csak" 1 nagyon fiatal kérdezhet úgyhogy menj éld ki magad és NE(!!!) akarj kötöttségek között élni!!! Arra még van időd, még meg is fogod UNNI!!!
2018. dec. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyanúgy eszek, iszok, szarok, lélegzek. És ezeknek hála élek.
2018. dec. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!