Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő kell nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell nektek egy szakítás után, amíg újra lábra tudtok állni, és tudtok ismerkedni másokkal?

Figyelt kérdés

És addig, amíg nem jutottatok túl az előző kapcsolaton, elképzelhetőnek tartjátok, hogy visszautasítsatok valakit csak emiatt?

Életkort és nemet is írjatok, légyszi...



2018. dec. 18. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

hát az attól függ h az érzelmeim hogy is állnak a másikhoz

ha már nincsenek vagy elenyészö akkor képes vagyok aránylag hamar nyitni

ha még szerelmes vagyok belé akkor sokkal több idő kell h nyissak


az ismerkedéssel nincs bajom akkor sem , csak éppen nem lépek át egy határt

vagyis az h beszélgetek és egy tali okés de a érintés simogatáés csok szex nem

az majd akkor ha érzelmileg is képes vvagyok befogadni a másikat ...

2018. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, utasítottam el több embert is, mert nem voltam még túl az előzőn. Az együtt töltött időtől, kapcsolat mélységétől függ. Meg persze attól, hogy a végére mennyire hidegültetek el egymástól. Nekem a leghosszabb gyógyulásom 1 év volt.
2018. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Én akár másnap képes vagyok újra ismerkedni. Amúgy az ilyesmi jót is tesz, mert elvonja a figyelmet a nyavalygásról és a sebek nyalogatásáról, és néhány nap alatt akár homályos múltba veszhet az ex...
2018. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden embernél más. Nálam szakitás éjszakáján több 100 kilométer autózás, utána egy berúgás és túl vagyok rajta. Vagy is tudatosul, ennyi volt vége. Az élet megy tovább.
2018. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat más más volt.

De ahogy telnek az évek, egyre könnyebb és könnyebb a túllépés.


Rájössz majd, hogy sok időt elb**aszol azzal, ha csak keseregsz és vársz és vársz és hosszú hónapjaid mennek el feleslegesen, ahelyett, hogy magaddal foglalkoznál és ismerkednél másokkal.

2018. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig elég volt max 1 hónap, ami alatt ugyan kiszórtam sokat, de aztán jött olyan, aki felkeltette az érdeklődésem.

Kivéve az utolsó után. Ott 10 hónapnak kellett eltelnie, hogy tudjak nyitni valaki felé rendesen.

2018. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30/N lemaradt
2018. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rockarc ***** válasza:
59%

Nalam szinte kerek 2 honap. Szerintem sem volt meg itt az ideje, de nem utasitottam el, ha mar igy alakult. Igazabol ez az adott emberen mulik, hogy mennyire birja a lelki nyomast. Konnyebb lett volna, ha tobb ido tellik el, de igy is megbirkoztam a helyzettel. Mondjuk en eleg sok mindenben elutok az atlagtol, szoval nem tul mervado.


42F

2018. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat komolyságától, jellegétől függ.

10 hónapos kapcsolatom végére pl én tettem pontot 20 évesen, meg is könnyebbültem, ugyanakkor a szakítás mégis elég nagy traumát okozott az exvőlegényem reakciója miatt. 2 évig nem is akartam utána még csak találkozni sem senkivel. De volt olyan is, hogy 23 évesen egy 1,5 hónapos kezdetleges kapcsolat vége után 1 héttel már mással volt randim. Így alakult. A kapcsolatnak nem volt ideje ténylegesen kibontakozni, csalódással vetettem véget neki, és egy új lehetőséget pedig nem volt okom visszautasítani.

Most már 8,5 éve a férjemmel vagyok együtt. Ez nyilván teljesen más, mint a korábbi sokkal rövidebb kapcsolataim, és ha ne adj isten véget érne, arra is teljesen máshogy reagálnék mint a korábbiakra. Szerintem teljes padló...és nem is akarnék már utána semmilyen kapcsolatot, ha sikerülne összevakarni magam. 32/N

2018. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!