Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom eldönteni, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek?! 27L. Többi lent

Figyelt kérdés
Nyolc éve vagyok együtt a pasimmal, igaziból az én részemről régen elmúlt a szerelem és a láng, tudom elítélendő, de többször megcsaltam már. Az a helyzet, hogy hiába melózok mint az állat, egyedül nem tudok Pesten egy albérletet fenntartani, a családom vidéken van, szóval négy éve már csak vegetálok és küszködöm ezzel az egésszel. A párom jól keres, azt mondhatom, hogy jól élünk, sőt, azt mondja, hogy ő még mindig szeret engem, de ahogy mondtam részemről már elmúlt ez a dolog, rettentően szenvedek, utálom magam amiatt, hogy kényszerhelyzetben vagyok. Most megismerkedtem egy pasival, aki idősebb nálam egy tízessel, elvált és van két nagyobb gyereke. Albérletben lakik, anyagilag nincs túl eleresztve, de nagyon jókat beszélgetünk, tetszik a humora, a testalkata az életfelfogása. Nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek, mert nyilván, ha ebből a kapcsolatból kiugrom, akkor egyből hozzá kell költöznöm, ami azért rejt veszélyeket magában. Ha nem jön össze, akkor nem tudok Pesten melózni, vidéken meg esélytelen (Kelet Magyarország), hogy normális állást találok, több barátnőm is hónapok óta keresgél. Nem akarok tovább hazudozni, ilyen életet élni, ha van normális, segítőkész vélemény azt szívesen venném.

2018. dec. 19. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Először is válassz női nevet, mert így felmerül a kamu gyanúja! Ha igaz, amit írsz, akkor válassz olyan munkahelyet, amely biztosít ingyenes szállást! Van ilyen sok az országban. Halott kapcsolatban nem szabad maradni.
2018. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj szobát.
2018. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem élnék csak azért egy pasival h legyen ágyam és tetőm,miközben szarrá csalom mert rá nézni se birok már de azért néha hagyom azt is h meg jon,h a látszat meg legyen. :( :( :/ :/
2018. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor még a nejed csalt több kérdésen keresztül...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..

2018. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szobát lehet bérelni, vagy egy lakást 1-2 lakótárssal, és lehet másodállást is vállalni. Tudom, meglepő, de a legtöbb nő ezt csinálja (én is), nem egy sz.r kapcsolatban vegetál a másik és a saját idejét is rabolva.
2018. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fúha, ez aztán jó gusztustalan... Ásd el magad jó mélyre.
2018. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!