Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek szakítanom kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kéne ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
A baratnommel 3 honapja alkotunk egy part, elottem egy 3 eves kapcsolata volt, aminek nem reg lett vege. Nem tokeletes a kapvsolatunk, de nagyon szeretem, o a mindenem. Viszont olyan dolgokat tudtam meeg rola hogy az expasijat negyszer csalta meg, abbol 2 szex volt, 1 csok, es volt egy fiu aki kb 2 hetig volt a szeretoje. ( az exe egyebkent semmirol sem tud). Ezek igaz dolgok mert rakerdeztem es nem tagadott semmit, de azt monndta hogy velem nem csinalna meg. Viszont felek nagyon hogy megbant engem is. Szakitanom kene amig nem melyul el a kapcsoltunk jobban, vagy adjak egy eselyt neki? O meg csak 22 eves lany, en 30 eves ferfi

2018. dec. 19. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Aki egyszer megcsinálja, az máskor is megteszi, ebben ne legyenek illúzióid...
2018. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
25 alatti nőtől mit vársz? A kishölgy egy bárcás qrva. Gusztustalan.
2018. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Elég esélyes, hogy te sem leszel kivétel. Rajta leszel te is a megcsaltak listáján. Akiben ribi vér csörgedezik, azt úgy sem tudod megváltoztatni
2018. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Megbántani nem lehet, csak megbántódni.
2018. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
22 30 tök más generácio mit akartok egymástol?
2018. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy eleg surun veszem eszre azt hogy olysn fiukkal chatel akikkel viszonya volt regen. Es az exe is sms-eket ir neki.
2018. dec. 19. 22:42
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

És most kivárod, hogy egyszer az orrod előtt még meg is dugja valaki?

Vagy te is úgy vagy vele, hogy fiatal, szép, ezért a hátadon is megdughatják, az se baj?

Küldhetek neked egy csini, csipkés, icipici retikült, amiben tarthatod a golyóid.

2018. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Ezt vágd ki a francba. Csak pénzelteti magát veled.

32/f

2018. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Utolsónál a pont..
2018. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az is fura, hogy egy 3 éves kapcsolaton ilyen gyorsan túlteszi magát, mintha muszáj lenne kapcsolatban lennie.

Most még nem tenné meg az elején, de később valószínű. Ha egyszer lépett volna félre az is csúnya dolog, de utána mondjuk a lelkiismeret furdalás miatt nem akarná többször megtenni, ő viszont szemrebbenés nélkül négyszer megtette, én nem tudnék megbízni benne 100%-ig.

2018. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!