Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy nő miért hagy el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért hagy el egy gazdag férfit egy csóró "senkiért"?

Figyelt kérdés

Egy mérnök barátom mesélte hogy rokoni körében történt egy ilyen eset, hogy a kifejezetten gazdag házaspár hölgy tagja beadta a válást mert beleszeretett egy (a barátom megfogalmazása szerinti) "hajléktalanba".


Persze nem hajléktalan csak a gazdag férfihez képest egy "senkibe" akinek semmije nem volt a havi átlag fizetésén kívül, saját lakása sem.


Ti is hallottatok már ilyen esetekről? Mennyire gyakori ez?



2018. dec. 20. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Tévedésből.
2018. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Ha jó pénzt szakít a nő a válással, akkor ellesz egy darabig az átlagos keresetű férfi mellett. Szerintem azért hagyta el a gazdagot, mert annak nem volt 16 centi a pénisze.
2018. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A penze az nem szamit ha lelkileg ures a pali es nincs benne fantazia azt nem lehet megvasarolni mindeg mennyire gazadag az illeto > Nem a penz a lenyeg !
2018. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
A nők megőrülnek, ha egy "helyes pasi" rájuk mosolyog. Itt, a gyk-n is van napi egy-két olyan kérdés, hogy "nagyon szeretem a barátom, de van ez a pasi és annyira vonzódom hozzá...". Sokan nem állják meg, és megdugatják magukat. Másokban van elég önuralom. Megint mások meg eldobják a régi életüket, aztán ahogy kihűl a nagy szerelem, majd lesz siránkozás.
2018. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Van ilyen. A pasik rájöhetnének lassacskán, hogy nem minden nőnek számít a pénz. A gazdag pasival nem volt boldog, vagy csak unatkozott ki tudja ezt a részletet nem ismerjük, annyi derül ki a sztoriból, hogy csak azért nem maradt mellette mert gazdag, más kellett neki ami a másik pasinak meg megvolt, nem gondolom, hogy ez bármiben is másabb lenne mintha két tök átlagos fizetésű pasiról lenne szó. Nekem is udbarolt már olyan pasi akinek sok pénze volt és képzeljétek bármilyen meglepő nem csúszott a buhyi a 20 ezresek láttán, mert nem jött be a pasi. Tudom tudom, földönkívüli vagyok, nem is nő...
2018. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan nőt aki egy aránylag gazdag pasit ott hagyott, nem is másik pasiért hanem mert a gazdag pasi a pénzével együtt idióta volt. A nő nem élvezett semmit a gazdagságból, külön kassza stb. ráadásul még el kellett viselnie az idiótát. Persze kívülről mindenki azt hitte, hű neki milyen jó ekkora gazdagságban. Azóta a nő kerüli a gazdagabb pasikat, azt mondja, neki normális pasi kell nem pedig pénzes.

Ezzel azt akarom mondani, hogy a pénz nem minden és sokszor nem látunk bele, milyen az élete egy nőnek egy gazdag férfival. Lehet jó is, rossz is.

Na meg aztán olyanról is tudunk amikor a gazdag férfi felesége megbolondul jódolgában és valami másra vágyik ezért borít. Ez szokott aztán sírással, könyörgéssel végződni amikor elszáll a lila köd és rájön, mit hagyott ott és mit kapott helyébe.

2018. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor még van remény. ☺️
2018. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a dolog hogy hajléktalannak nevez egy -sajnos- átlagosan keresőt, ez mindent elmond. Gondolkodj. Persze lehet csak a megaláztatás miatt mondta, de akkor is. Egy ember jellemét nem a vagyona határozza meg.

N

2018. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egy olya nőt ismerek, aki inkább szakított és egyedül volt minthogy el kelljen viselni az arrogáns, kiállhatatlan, kontrollmániás gazdag fasziját. Ha szerinted a pénz minden szart felülír, akkor egészségedre, de normális embereknél ez nem így működik.
2018. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg elviselhetetlen a pali.
2018. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!