Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szereplek a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereplek a párom telefonjában "Ex" néven, amikor együtt élünk?

Figyelt kérdés
Fel akartam hívni. A telefon itt csörgött a komódon, odamentem, és látom, hogy az én fényképemmel meg számommal ezt írja ki:Ex. Ezt miért csinálhatta? Nem veszekedtünk, nem nincs semmi gond velünk, látszólag. Akkor ezt mire véljem? Szakított velem a tudtom nélkül?
2018. dec. 20. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Talán van valakije, és így nem gond, ha hívod, mikor együtt vannak. Szép karácsonyotok lesz, úgy néz ki.
2018. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is azért, mert valaki nagyon úgy tudja, hogy te csak az exe vagy, és nem vagy képben.

Csörgesd meg, mikor ott van, és kérdezz rá, hogy ez mi. Az biztos, hogy mindent tagadni fog, de a reakcióból látod, hogy mekkora bukta volt.

2018. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is ugyanaz jutott eszembe mint az előttem íróknak :(
2018. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Boldog karácsonyt!


Ja, nem ide...

2018. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez azert nem atomfizika... valakivel tok nyiltan kapcsolatot folytat, talalkozgat, es amikor epp randi alatt hivod, akkor tudja mondani a masiknak, hogy "jaj mar megint az az idiota exem...".
2018. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon undorító tőle, ha ilyet tett.

Azért kérdezz rá nála.

2018. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
+1 az előzőeknek :(
2018. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bence_ ***** válasza:
94%

Tök érdekes mert nekem mindenki úgy szerepel a telefonomba mint ahogy bekerült, a néven.

Minek írnám át? En tudom, hogy ő az ex.

Ha meglesz a megoldás írd már le.

2018. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is van valakije és ha randin van az illetővel, akkor nem zavaró, ha csörögsz. 35+N
2018. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

EZ tök jó! Én át is írnám a helyedben előtte "Ezt elphasztad!"-re, és úgy csörgetném meg előttem.

Ha nem tudja hirtelen hova tenni, közöld vele, hogy már láttad, hogy exként szerepelsz, segítettél a névadásban, mint múlbeli exe.



Egyébként ha vita sem volt aminek dühében hirtelen lett volna teljesen h_lye, akkor sanszos hogy olyasmi van a képben, amint mindenki írt fentebb. Okkal írta át azt..

2018. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!