Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok nélküle élni?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a férfit akit a lelki társamnak gondolok. Az egész az én hibám. Utálom magam. Balga ribimódjára viselkedtem vele, pedig imádott engem. Olyan hülye voltam. Most megvet és szánalmasnak tart. Hányingere van a személyiségemtől. (A külsőmtől nem, szép lány vagyok mindenki mondja) Teljesen igaza van. Próbálok úgy tenni mintha nem szeretném, mintha utálnám és nem érdekelne de belül megszakad a szívem :(

A legrosszabb az egészben hogy én kértem hogy engedjük el egymást. Ő akkor még nem akarta, de mostanra sikerült neki. Nekem pedig nem. Azt hiszem sosem fogom tudni :(



2018. dec. 20. 23:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Mi a konkrét sztori? Hogy viselkedtél vele? Miért most döbbentél rá, hogy ő kell?


30N

2018. dec. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Próbálom bemesélni magamnak, hogy jobb nélküle. Végiggondoltam az összes rossz tulajdonságát felnagyìtom őket és próbálom elhinni hogy igaz. De nem megy. Annyira ostoba voltam. Szeretem őt 😭
2018. dec. 21. 00:11
 3/27 A kérdező kommentje:
A story nagyon hosszú és bonyolult. Hülye voltam. Butasàgot csináltam, aztán nem akartam elismerni. És inkább kitaláltam hogy az egész az ő hibája. Annyira fáj 😭
2018. dec. 21. 00:14
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, valószínűleg csak azért akarod ennyire, mert nem lehet (már) a tiéd. Ez egy elég tipikus jelenség, velem is megtörtént, nem is olyan rég. Gondold végig, hogy miért akartad őt elengedni, biztos volt okod rá.

Ha hiányzik, ne keresd, és próbálj a rossz élményekre koncentrálni a szép emlékek helyett. Tudom, ez eléggé szívtelen hozzáállás, de hidd el, segít.

2018. dec. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért akarod mert ő már nem akar téged. Egyébként ha képes voltál bántani és hülyeségeket csinálni akkor baromira nem szeretted sosem.
2018. dec. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

Hónapok óta ezt próbálom 😥

Mindenbe belekapaszkodok ami okot adhat arra, hogy utáljam. Próbálom a történteket úgy módosìtani hogy ő legyen a hibás, de nem megy. Én rontottam el. Csak azért mertem ìgy bánni vele,mert azt hittem bármikor visszacsinálnhatom. Nem hittem hogy tovább lép. Ő volt az aki elfogadott megértett és támogatott mindig és mindenben. Meg kellene halnom 😫

2018. dec. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Hónapok óta ezt próbálom 😥


Mindenbe belekapaszkodok ami okot adhat arra, hogy utáljam. Próbálom a történteket úgy módosìtani hogy ő legyen a hibás, de nem megy. Én rontottam el. Csak azért mertem ìgy bánni vele,mert azt hittem bármikor visszacsinálnhatom. Nem hittem hogy tovább lép. Ő volt az aki elfogadott megértett és támogatott mindig és mindenben. Meg kellene halnom 😫

2018. dec. 21. 00:32
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
😞🙁☹️😟🤒🤕
2018. dec. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék azért a sztorira, mert kísértetiesen emlékeztet arra, ami velem történt tavaj tavasszal, csak ugye én lettem kidobva. Meséltek? :D

32/f

2018. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Most van egy másik srác Robi...vagy Zoli...esetleg Tomi. Mindegy, szinte biztos hogy i betűvel végződik a neve. Anyuék mondják hogy legyek vele. De én nem őt szeretem 😭
2018. dec. 21. 00:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!