Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jelent valamit, ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, ha szakítás után napokkal később se módosítja Facebook-on a kapcsolati státuszt és nem törli a képeket?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit bugyuta kérdés, de furcsállom, mert a beállított becenevünket azonnal törölte. Azóta többször is volt fent.

Ez jelentheti azt, hogy őrlődik magában vagy szimplán nem érdekli, hogy mi van kint az adatlapján? Ő kezdeményezte a szakítást. Én egyébként nem akarok már vele kibékülni, csak szimplán érdekel mi zajlik ilyenkor a srácok fejében.


23/N


2018. dec. 21. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem csak nem érdekli, hogy mi van kiírva az adatlapjára. Gondolom, majd ha nagyon zavarja, törli. De amúgy ha te törlöd, akkor tudtommal nála csak az marad, hogy kapcsolatban.

Amúgy marha kedves pasid volt, hogy ünnepek előtt szakított. Persze, tudom, így is csak áltatás lett volna, de szerintem illetlenség.

2018. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyira nőzik, hogy még nem volt ideje ezeket letolni Face-en.
2018. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De most komolyan mire számítasz, ha ő szakított veled...?
2018. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Annyira levältott, hogy sz@rik bele mivan kint. Sajnálom, ha egy törődő fiut szeretnel, írj rám.


Kellemes Ünnepeket!

2018. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem foglalkozik vele.
2018. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2018. dec. 22. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az sokkal többet jelent, hogy te ezzel vagy elfoglalva.
2018. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem akarja kirakni, cikinek érzi hogy pont karácsony környékén szakítottatok.

Jujj mit fognak szólni az embetek.

2018. dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!