Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinaljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak most?

Figyelt kérdés
Tegnap szakitott velem eletem elso baratja,es nem tudom hogyan kellene feldolgoznom. Kerlek irjatok meg, hogy ti mit csinaltatok egy-egy szakitas utan.

2018. dec. 23. 05:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Marciusba szakított velem eletem elso baratnoje, 19 eves vagyok 3 evet voltunk egyutt. Azzal az indokkal szakitott hogy meg elni szeretne es mar nem erez ugy mint regen, nagyon rossz allapotba kerultem pszichologust is megjartam egyszer de soha tobbet, rajottem,hogy egy lany miatt nem szabad padlora kerulni hiszen olyanok mint az evszakok jonnek/mennek nekem kapora jott a fesztival szezon es a haverok valamint a hobbik. Vegre azt csinalhattam amit szeretek,buliztam,sportoltam,csajoztam, sokaig erdekelt igazabol mai napig erdekel es soha tobbet nem kell mas baratno de rajottem,hogy meg sem erdemelt amiert ilyen csunyan kidobott. Te lany vagy erted sorban allnak a fiuk fel a fejjel :)
2018. dec. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most fáj, majd bele pusztulsz, engedd, hagy fájjon.

Hihetetlen, de túléled.

Idővel jobb lesz.

2018. dec. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rá lehetőséged, hogy ne azonosulj az érzéseddel. A fájdalom a te választásod.
2018. dec. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fiú,vagy lány vagy?
2018. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!