Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl a szakításon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a szakításon?

Figyelt kérdés

1 évig voltunk együtt a párommal, és a legrosszabb hogy a körülmények miatt mentünk szét nem pedig amiatt hogy utálnánk egymást vagy megcsalta volna egyik a másikat. Távkapcsolatba voltunk, egy ideig ment, de aztán egyre jobban kezdett zavarni mindkettőnket hogy nem tudunk gyakran találkozni. Pláne ő egyetemre járt és éjjel nappal tanult a zhk és vizsgákra és nem tudtunk még beszélgetni se olyan sokat. Aztán próbálkoztunk sokmindennel de egyre csak rosszabb lett. Mire aztán közös megegyezés alapján döntöttünk úgy hogy jobb lesz most külön. Mindketten sírtunk hogy vége lett, megköszöntük az 1 évet mert tényleg életem legszebb 1 éve volt vele. Mondta hogy nem voltam és nem is leszek közömbös számára soha, csak egyszerűen most nem érzi hogy tudnánk folyatni.

Állandóan csak rá gondolok és nem tudok másra. :/ Ötletek tippek esetleg? Úgy könnyebb volna ha megcsalt volna vagy valami, könnyebben tudnék továbblépni de így most nagyon rossz hogy még mindig szeretem.



2018. dec. 24. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Keress az 5 millio ugyanilyen kerdes kozott.
2018. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon van rá megoldás. Egyszer nekem azt mondták kezdjek el csajozni az majd segíteni fog az elengedésben, nem segített, igazából csak megutáltam magam.

Fél év után lett valamennyire könnyebb, érezni éreztem valamit, de nem gondoltam állandóan rá. Egy év után már merek vele anélkül beszélgetni, hogy sebet okoznánk a másikban. Még érzek-e valamit? Igen.


Adj időt magadnak, foglald el magad. Csak ez működik.

2018. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!