Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy kiborultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kiborultam azon, hogy az exbarátom bepróbálkozott a legjobb barátnőmnél és a barátnőm még el is gondolkodott rajta?

Figyelt kérdés
Az exem nagyon szemét módon szakított velem annó és a kapcsolatunk alatt is szemét volt velem sokszor, ezeket a barátnőm is tudta. Közös a baráti társaságunk és már azelőtt jóban voltak hogy összejöttünk, a szakításunk után meg lelki társak lettek. Most az exem bepróbálkozott nála, a barátnőm visszautasította (nem miattam), viszont elgondolkodott azért rajta, hogy mi lenne ha.
2018. dec. 28. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A taplóra nedvesedik a bugyi. Fogadd el, lépj tovább, mert úgyis dugnak majd 1-2X.
2018. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Ezek az exek meg barátok, barátnők, nem hiszem, hogy direkt kicseszésből jönnének össze, ha meg is történik, szimplán így alakul.

Ha a barátod ilyen tapló volt, akkor mit foglalkozol vele?

Azon túl, hogyha írod, a kapcsolat alatt is szemét volt, és mégis ő szakított veled, hát akkor téged most nem is véleményezlek, milyen pincsi lehettél.

2018. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
90%
#1: Vagy már dugtak. Hehe.
2018. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Én abszolút megértelek.

Az exem rámozdult a legjobb barátnőmre úgy, hogy én a másik szobában ültem. Mindig is tudtam, hogy a barátnőmnek tetszik a barátom, és nem vagyok biztos benne, hogy nem szexeltek egyszer-kétszer akár a kapcsolatunk alatt, akár utána...

Azóta az a pasi sincs (ugyebár), de a barátnő se.

Egy barátnőm van csak, akiről biztosan tudom, hogy tiszteletben tartja ezt. Nem hiába van csak ő konkrétan...

Ezek a legjobb barátnő VS. expasi (vagy jelenlegi) nekem azóta nem fekszik. Jól megvagyok a jelenlegi párommal és egyetlenegy barátnővel magam mellett. Inkább vagyok egyedül, ha úgy van, de nekem nem kell ilyen "barát".

Számomra ez felfoghatatlan és ütközik az elveimmel teljesen. A barátnőim pasija, vagy csak egy srác, akibe bele volt zúgva, tetszett neki, nálam tabu. Mindig tabu. És ez így normális - na meg korrekt persze, szerintem legalábbis.

2018. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Azért tabu mert gyerek vagy még. Nem azért jönnek össze emberek, hogy bárkivel kicsesszenek. Rápörögnek egymásra aztán annyi. Valahol érthető is, hisz párt könnyebb a baráti társaságban találni, így nyilván nagyobb az esélye, hogy ha az exemmel egy baráti társaságunk van, akkor onnan is lehet a következő párja.


Ha én vívódok ezen, még vannak érzelmek, akkor kerülöm addig a társaságot, de miért hibáztatnám akár egyiket, akár másikat? Akkor jöttek össze amikor velem volt? Nem, akkor meg mit pörögjek rajta? Csak azért játsszam a szentimentális hülyegyereket, mert ők éppen rákattantak egymásra?


Ez az én egyszer megkúrtam, így senki más hozzá nem érhet többé a társaságból? Ez annyira infantilis...

2018. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Azt tisztázd (legalább magadban), hogy a barátnődet félted, hogy majd talán őt is átveri ez a pasas. Vagy csak az önérzeted nem bírja elviselni, hogy a barátnőd kellene valakinek, akinek te nem, esetleg az böki a csőrödet, hogy az exed mással jól érzi magát, miután olyan szemét módon elbánt veled.

Ha az utóbbi kettőről van szó, akkor ezek csak ilyen egós gondolatok, amikkel feleslegesen szívatod magad. De arra pont jók, hogy önvizsgálatba kezdj kicsit.

2018. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy én sosem lennék a lelki társa valakinek, aki ennyire szemét volt egy hozzám közelállóval és egy percig nem gondolkodnék el azon, hogy összejöjjek vele.
2018. dec. 29. 10:25
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

A barátnőd meg igen. Ez van.

Ezek szerint az fáj, hogy tüntetőleg nem állt melléd az exeddel szemben. Lehet, hogy egyszerűen nem akart beállni egyik oldalra sem és nem akarja akkora szörnyetegnek látni az exedet, mint amilyennek te látod. Szeretnél egy olyan barátot, aki osztozik az utálatodban és ő ebben nem partner.

Ez okés, hogy bosszant, de nem érdemes rajta kiborulni. A barátnőd egyszerűen máshogy látja a dolgokat, mint te.

2018. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is szar. ul esne, de az 5ös válaszolóval értek egyet. Miért ne. Neked az exed, azaz semmit nem akarsz már tőle.

Meg ezt hagyjuk már hogy "barátnő". Amíg a palid semmi köze hozzá. De ha már nem akkoe nem mindegy? Éljenek boldogul.


Írod h előtte is jóban voltak h összejöttetek... Tényleg nem értem mi a gond.

2018. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyet én se tudom elviselni.És nem is repülnék rá más expalijára.Na ezért nincs barátnőm,mert még az ilyen látásból ismerem nők is megcsinálják ezt,úgy hogy végigkövették a kapcsolat alakulását.Szóval az ilyen a szememben nem barátnő.
2018. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!