Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta? Szerintetek már nem szeret?

Figyelt kérdés
8 hónapig voltunk együtt a barátommal. Igaz, eléggé különböztünk, de nagyon szerettük egymást. Mindketten másik városban járunk egyetemre, ezért csak hétvégente tudtunk találkozni, és szakításunk előtt nagyon sokat veszekedtünk, mert szinte soha nem tudtunk együtt lenni, és nagyon sokszor bunkó volt velem a végefele. Egyszer annyira berágtam rá, hogy szakítottam vele. Akkor könyörgött, hogy ne szakítsunk, és mondta, hogy azon a hétvégén hazajön, hogy megbeszéljük, mert nem akar elveszíteni. Találkoztunk is, de a végén ahelyett, hogy kibékültünk volna, azt mondta, hogy szerinte is jobb ötlet, ha most szakítunk, de végig sírt, és én igazából nem is értettem ezt a helyzetet. Aztán én pár nappal később megkerestem, hogy kibéküljünk, de ő nem akart, mert azt mondta, hogy miután a hétvégén szakítottunk, ő jelentkezett egy programra, hogy külföldön tanulhasson fél évet. Azt mondta, hogy még mindig szeret, de ő nem látná jó döntésnek, ha újra összejönnénk. Igaz, hogy én szakítottam vele, de aztán helyre akartam hozni, ő pedig meg sem akarta próbálni. Azóta se keresett, pedig már eltelt másfél hónap. Nagyon fáj, mert nem tudom megérteni, hogyha szeretett/szeret, akkor ő hogy tudta ezt így elengedni, és hogy miért nem keres. Igazából még mindig reménykedem benne, hogy összejövünk, de úgy fáj, hogy inkább már túl lennék rajta, csak nem tudom, hogy lehetne. 20/L

2018. dec. 29. 20:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Kerestem egyszer-kétszer a szakításunk után is, de mindig olyan elutasító volt, hogy inkább nem írtam neki utána.
2018. dec. 29. 20:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Már nem szeret.
2018. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!