Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál vagy sem?

Figyelt kérdés

A férfi 38 éves. Hetente egyszer, de van, hogy kétszer hazajár az anyukájához.(100 km).

A mama többször mondta, hogy fiam énbiztos a barátnőmmel tölteném a hétvégét. Egy éves kapcsolat. Kijelentette a párom, hogy a hétvégéből egy nap anyué és kész.


2019. jan. 1. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Emiatt nem szakítanék, ha minden más rendben van. Törődik az anyjával, szerintem ez nem rossz dolog, felelősségtudatot jelez az én szemeimben.


30N

2019. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy egyes, de jó nagy puncsgép :D

32/f

2019. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem. Egyébként tényleg ilyen gondoskodó. Csak hát ez az egy hétvégét nem kapok, zavar. Meg hiányzik, hogy ugrálás, utazás helyett együtt legyünk.
2019. jan. 1. 11:31
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Meg kéne beszélni, hogy havi 2x legalább menjen hétköznap, ha egyébként a hétvégéitek szoktak szabadok lenni. Máskülönben az lesz a tré, hogy nem tudtok egy egész hétvégés programot csinálni, bármi is a program.

32/f

2019. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Ennél sokkal több tényezőtől függ ez a kérdés.

Ha ezzel arra utalsz, hogy negyven évesen se nőtt fel teljesen akkor igen, szakítanék.

2019. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
38 éves gyerekek, körülbelül 65-70 év körüli lehet az anyja. Ebben a korban már minden nap ajándék úgyhogy hadd legyen már az anyjával minden hétvégén 1 napot! A párját 1 éve ismeri, az anyja meg felnevelte őt, az okosak szerint ez papucsság.... Szokás mondani hogy addig menj haza amíg várnak. Minden emberben más érzések vannak, ő szereti az anyját, ezért minden tiszteletem az övé!
2019. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem szakítanék, hanem mennék vele, és jó érzéssel töltene el, hogy szereti a szüleit, törődik velük. Nálam ez alap elvárás lenne. Az én apukám 54 évet élt, és tudom milyen érzés, amikor már nem mehetsz valakihez. Addig tegye, amíg megteheti.
2019. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi probléma. Te hányszor mész át a szüleidhez látogatóba?

Minden csak megbeszélés tárgyát képezi. Ha te szeretnél egy szabad hétvégét, akkor beszéld meg vele, hogy legyen olyan alkalom, mikor hétköznap megy el az anyukájához.

2019. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Mi már hatvan felett vagyunk, de ki is akadnánk ha minden hétvégén itt lenne a lányunk, vagy fiunk. Felnőttek, van saját életük, párjuk. Az ő életük az első és nem hogy folyamatosan minket látogassanak. Mi sem tettük fiatalon, hogy a szülőkön lógunk. Nem szorul komoly gondozásra a mama, szerintem havi egy nap bőven elég. Ilyen helyzetben én csak ágybetétnek érezném magam.
2019. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
#9, ilyen felfogással nevelt gyerekek azt csinálják hogy amikor beteg lesz a szülő bedobják őket az elfekvőbe meg az otthonba, ahelyett hogy ápolnák a szüleiket. Szép öreg kornak néz elébe! Egyedül lesz...
2019. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!