Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennel egy ilyen durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel egy ilyen durva helyzetben?

Figyelt kérdés

Bunko kommentelök könyörgöm kimeljetek!Csak az valaszoljon, aki tenyleg normalis valaszt tud irni.

A parommal fel evig voltunk együtt, együtt is eltünk.Majd ugy döntött, visszaköltözik a gyerekei anyjahoz.(Nem miattam mentek szet, mikor megismerkedtünk, mar külön voltak!)

A lenyeg, visszaköltözött.Amikor együtt voltunk, keszitettünk egy közös szex videot, csak sajat magunknak.Ezt ö magaval vitte, amikor visszaköltözött.A gyerekei anyja megtalalta ezt a felvetelt, megnezte, es most azzal zsarol, hogy nyilvanossagra fogja hozni, mert gyülöl azert, hogy a pasija fel evig velem elt.(Anno a pasi hagyta el, es en voltam az ellensege, ahogy ez a nöknel lenni szokott)Mit csinaljak most?Zsarol.Az olyan kommenteket, hogy ez a te hibad,minek hagytad felvenni, stb...mar nem segit, ezert kerem csak az irjon, aki most tudja, mit lehetne tenni.Köszönöm.


2019. jan. 2. 13:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Szóban vagy írásban fenyegetett meg? Mert ha írásban, akkor van bizonyítékod, jelentsd fel.
2019. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Amig nem rakja fel, addig nem sok mindent tehetsz szerintem. Ha felrakja, akkor meg feljelentheted, meg polgári peren kártérítést kérhetsz. De se rendőr, se jogász nem vagyok.
2019. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%

Ez ugyan az a szitu melynek a másik oldalán egy 4 éves kisfiú sír az anyjának, hogy hívja haza apát Ancsi ?

32/f

2019. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A volt párod tudja ezt?

Nyilván neki is kellemetlen lenne ha kikerülne, ha nem tetted meg beszélhetnél vele erről. A nőt meg vagy meggyőzöd ész érvekkel (mint kiderült a két szép szemed nem hatja meg) vagy hagyod az egészet, kikerül, te meg vállalod a következményeket. Személyes véleményem: valószínűleg csak a szája nagy és úgyse rakja ki.

2019. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Én megmondanám neki, hogy fejezze be ezt a szánalmas vergődést vagy feljelentem zsarolásért, aztán letiltanám a francba mindenhonnan. Az se igazán érdekelne, ha tényleg kiteszi valahová, tegye, ha megteszi, sokkal rosszabbul fog járni mert akkor egész biztosan menne a feljelentés..
2019. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

tájékoztasd, hogy nyilvánosságra hozhatja de utána lepereled róla a szoknyát is..

szóval a törvény melletted áll, a párod sem oszthatja meg senkivel a beleegyezésed nélkül, akár utasíthatod, hogy bizonyítsa be, hogy másoknak hozzáférhetetlen..

a nó nem is láthatta volna..

2019. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de mivel zsarol? Pénzt kér?

Egyébként megmondod, hogy ma már nem ciki egy ilyen videó, két nap alatt elfelejtik. De te feljelented, és akkor ő biztosan megüti a bokáját.

2019. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
utolso utasithatom, de az mit segit?Odamegyek hozza, es azt mondom neki, add ide a videot.Ö erre azt mondja nem...A kerdes, ekkor mit tehetek?
2019. jan. 2. 13:49
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Hát, én első körben felvenném a kapcsolatot a volt pasimmal, hogy tegye helyre az asszonyt, és szerezze vissza felvételt. Nyilván ő sem szeretné magát viszont látni a világhálón. A hölggyel meg közölném, hogy ezzel személyiségi jogokat sért, és számíthat a jogi következményekkel, amennyiben felteszi bárhova is.
2019. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem tudsz tenni, azon kívül, hogy elkezdesz pereskedni.

Esetleg még imádkozz, hogy ne tegye fel sehová.

2019. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!