Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a barátom akit szeretek. De jönne, mert hiányzom "arra". En szeretném. De hogy csináljam h ne legyen megalázo nekem?

Figyelt kérdés

Szoval az miatt szakitottunk mert nem stimmelnek a jövőterveink. Gyerekvállalásrol volt szo es szerinte nem vagyok anyának alkalmas.

Szoval házasság, gyerek az biztos nem lesz a kapcsolatunkbol.

De minden más nagyon jo köztünk és nagyon szeretem.

Azt mondta hiányzom, akar, kíván, en is őt, ő jönne is.

De ezek után hogy joformán megbeszéltük azt, hogy nem komoly a kapcsolat, hogy legyek vele hogy ne érezzem ezt megalázonak, hogy szinte semmire nem kellek, csak arra, szoval olyannal vagyok, aki ugy szeret h reggel lelép joformán?


Akarom őt. Nem akarom azt hogy ne jöjjön. Probálkozom ismerkedni de őt nem tudják überellni mert csak vele jo nekem az is ami nál irto ritka azaz más pasival eddig irto ritkán tetszett az àgyban.

Ő meg mintha a klonom lenne pasiban az jo neki ami nekem stb


2019. jan. 3. 08:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Ez mindenképp megalázó. De ha benned semmi önbecsülés nincs, hát tedd meg.
2019. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha lesz olyan aki tudja überellni akkor ki tudok lépni, de kapcsolatfüggő is vagyok, a szexet is akarom vele, szeretem is őt, szoval addig én folytatnám igy. De nem akarom hogy natur használati tárgy legyek. Megalázonak érzem. Ezt hogy lehet kivédeni?
2019. jan. 3. 08:30
 3/20 A kérdező kommentje:

Annyit reagáltam neki eddig hogy ha semmit nem érez irántam abszolut es csak ugy akar szexet, azt kértem ne tegye velem.

Igazábol rábiztam most a döntést hogyan tovább.

2019. jan. 3. 08:33
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez sehogy sem lesz nem megalázó. Egy lyukat lát benned, amibe bele lehet rakni a cuccot. Semmi mást. Ne legyél már ilyen nyomorék, könyörgöm. Világosan ki is mondta szép szavakkal, hogy te csak egy lőnivaló puncus vagy, komolyra nem vagy még csak opció sem a számára. Minek beszélsz még ezzel az emberrel egyáltalán? Ne viszkessél már ennyire, hogy a nemiszerved irányítson.
2019. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Na, innen nincs lejjebb. Az ilyen valamiket, mert nőnek nem neveznélek, mégis hogy a túróba lehet megbecsülni, felnézni rá?! Azt mondja, hogy alkalmatlan vagy anyának, csak spermaürítésre kellenél neki, te pedig ezután is nyalod a talpát?! Hánynom kell.
2019. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tettél már fel erről kérdést szóról szóra ugyanígy?


Egyébként szerintem mindenképp rosszul fogod érezni magad.

2019. jan. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez rajtad múlik, hogy neked mi fér bele. Én személy szerint azt gondolom, hogy ha tényleg annyira jó vele a szex, akkor lehet,. hogy én is megtartanám egy ideig erre a célra, mert attól még, hogy nő vagyok, nem vagyok sem álszent, sem aszexuális, és igazán jó partnert találni nem olyan könnyű. De ehhez az kell, hogy az ember felfogja, hogy ez ennyi, és nem több, és úgy is kell viszonyulni a pasihoz a továbbiakban. Ha még ennyire erősek az érzelmek, akkor mindenképp szenvedni fogsz, kérdező, mert ez már nem párkapcsolat, nincsenek jogaid, és simán lehet, hogy még ott fekszik melletted az ágyban, de már hívja egy másik lány, akivel beszéli meg a következő programot.

Ha képes lennél rá, hogy ugyanúgy "használd" őt, ahogy ő teszi veled, akkor lenne értelme. Így nem igazán javaslom, mert kiborulsz, és elengedni sem fogod tudni, hiszen azt fogod várni, hogy mikor keres végre.

2019. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a megalázó helyzet itt a gond.


Hanem az is, hogy amíg mindenkit hozzá mérsz (akivel már jól össze szoktál), amíg minden gondolatod azon pörög, hogy ő mennyivel jobb volt, addig elfelejteni sem fogod, és a tested is be fog feszülni másik férfi közeledésére

2019. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Barátnőből ürítő. Nagy karrier. Te meg gondolkozol...
2019. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

Hagyjuk már a kozhelyek puffogtatasat.

Kölcsönösen használják egymást, a másik meg csak farkat lát benne.


Legyen megalázó a pasinak, hogy nem talál más not, vagy hogy az exe csak a farkát használja.

2019. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!