Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha együtt élünk, és mivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt élünk, és mivel a lakás az enyém, ezért a páromnak ki kellene költöznie, hogyan lehet a legfájdalommentesebben szakítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szóval úgy 1 éve együtt élünk, de nem sikerült megoldanunk a problémáinkat, és egyre csak elhidegülünk egymástól, nem segítenek a közös programok, a megannyi beszélgetés, tényleg igyekeztünk nagyon, hogy rendbe hozzuk, de úgy érzem, nem működik. Ha szakítunk, tudom, hogy nem fog egyből lakást találni. Szerintetek, hogyan könnyíthetném meg a helyzetét? (még nem tud róla, hogy a szakításon gondolkozom)


Egy utolsó próbát még tennék a kapcsolat megmentésére, de nem tudom, érdemes-e, és hogy emnnyire leszünk mindketten kompromisszumképesek.


Köszönöm előre is! :)



2019. jan. 5. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Előbb azt döntsd el, hogy mit akarsz.

32/f

2019. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát marha egyszerű. Leülsz, közlöd, aztán egyből azonnal nem teszed még ki az utcára. Ennyivel tudsz segíteni.
2019. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nincsenek szülei, rokonai ahova tud nmenni??! Az3rt ne legyêl vele, mert sajnálod kitenni a lakásoDból!
2019. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy szakítani akarsz, és x hete van tálalni valamit és kiköltözni.
2019. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szülei messze laknak ahhoz, hogy munkába tudjon járni onnan. Nyilván nem akarom instant kidobni az utcára így télvíz idején(meg ha akármilyen évszak lenne se), viszont gondolom az az idő, amit egy lakásban kell töltenünk, amíg talál albit, vagy hasonló nem lesz egyszerű. Ezt az időt lenne jó megkönnyíteni valahogy.


Utolsó próbát pedig azért tennék, mert alapjaiban pedig úgy gondolom, működőképes is lehetne ez a kapcsolat, de úgy érzem, hogy csak én teperek érte, és egy ideje emiatt, már nekem is alábbhagyott a lelkesedésem.

2019. jan. 5. 14:01
 6/7 Izabella220 ***** válasza:
100%
Ha többször is megpróbáltátok mégsem látol változást,akkor kár erőltetni.Mindenkinek van stílusa,ez valtozni magától az időtől nem fog.Sajnos ennek csak a különválás a megoldása.Elmondod neki h mit érzel,adsz neki egy 1 v 2 hónapot hogy elköltözzön és még korrekt is voltál.
2019. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyi idő alatt nem sikerült rendbe hozni, kár erőltetni. Ha egy kis időre sikerülne is megoldani a gondokat, gondolj bele milyen lenne, ha újra elhidegülnétek. Szóval igazuk van az előttem válaszolóknak, mondd el neki hogy érzel, és ottmaradhat amíg nem talál lakást.
2019. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!