Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a barátnômmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnômmel?

Figyelt kérdés

Szóval.. meg nem vagyunk együtt régóta, csak 2 hónapja, de már a szakításon gondolkozom. Röviden megfogalmazva annyi a lènyeg, hogy ennek a kapcsolatnak szerintem nincs jövôje: tùl sok “fájdalmat” okoz nekem es vannak dolgok, amiken ugyan megígérte, hogy változtatni fog, de semmi sem történt, hiába mondtam neki. Az a baj, ha elmegyünk szórakozni es iszik, akkor nem tudja kontrollalni magat, de nem reszleteznem.

Tehat en realisan átgondoltam es arra jutottam, hogy szakítanom kellene vele, csak sajnos meg mindig szerelmes vagyok belé, es tudom, hogy fájni fog, (rossz lesz, hogy nincs kit megölelni, puszilgatni stb.) illetve nincs batorsagom..

O is szeret engem, de nem vagyok benne biztos, hogy van-e ertelme ezt folytatni, mert több idegesseget, szomorusagot okoz nekem, mint oromot.

Ti mit tennetek?


(Ékezetek miatt elnézést kérek, telefonról írok es nem volt erôm az összeset kirakni)



2019. jan. 5. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
szakitás,nem kérdés.
2019. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te nem őt szereted, csak egy személyt akit ölelgetni, puszilgatni lehet.

2 hónap után szárnyalni kéne.. te döntesed , de ez így nem normális

2019. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az tart vissza,hogy nem lesz kit puszilgatnod,akkor szakíts.Ez még nem szerelem,csak azt szereted hogy van valakid,de magát a lányt nem.Elégedetlen vagy a viselkedésével is.Majd lesz más akit ölelgethetsz,és a felfogása is talán közelebb áll majd a Tiédhez.
2019. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, felreértettetek, rosszul fogalmaztam. Csak arra értettem, hogy örülök, hogy van nekem, de nem annak, hogy van valakim, hanem, hogy Ô az a valaki. Mert a - dolgok ellenére nagyon szeretem, csak számomra ezek nem olyan dolgok amelyekkel együtt el tudom fogadni.

Es eleve mielôtt öszejöttünk már akkor is érezten iránta valamit, és késôbb derült ki, hogy ezt ô is viszonozza.

2019. jan. 5. 20:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Egymaga az a tény, hogy mértéktelenül iszik és nem tudja magát ellenőrizni, nálam elegendő ok lenne arra, hogy végleg szakítsak vele. Gondolom más okok is vannak, de nem írtad ide.

Nem sejted, hogy mi lehet az ivás oka? Búfelejtés? Mi a búja? Nem lehetne segíteni neki ezt kiküszöbölni? Ha ennek reménye sem merül fel benned, akkor szakíts vele. Képzeld el, hogy így kellene egy életet leélned vele... Rágondolni is rossz!

Ám, ha bevallaná, miért iszik és hajlandó lenne ezen változtatni, esetleg a támogatásod kérné ebben, akkor ne hagyd őt magára! Kár lenen ha a fiatal életét a szakítás még keserűbbé tenné. Mérlegelj, aztán dönts. Beszélj hozzá szépen, ne durván, mert nem lesz hozzád őszinte!

2019. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen korúak vagytok? Te is szoktál inni?
2019. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18, és igen, de csak alkalmakként. Én viszont még ittasan is képes vagyok “normális(abb)” döntéseket hozni.
2019. jan. 6. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatalok vagytok, sokat fog még ő is változni
2019. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kár ezzel a nősténnyel együtt lenni. Megérdemelne egy nagy pofont, akkorát, hogy égjen az arca és csengjen a füle.
2019. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a nőt meg ölelgesse egy kangorilla párzási időszakban.
2019. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!