Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás 10 év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás 10 év után?

Figyelt kérdés
10 év után szakítottunk a barátommal, együtt laktunk, ezentúl egyedül fogok a lakásban. Aki hasonló helyzetben volt, hogy bírkózott meg azzal, hogy ha hazamentek, tök üres a lakás, senkivel sem tudtok beszélgetni otthon, mindenre magatokra vagytok utalva? És persze emellett minden a párodra emlékeztet, a közösen vett bútorok, a közösen felújított fürdőszoba, stb.. Nem szeretnék csak úgy lakótársat, mert már volt, és volt jó pár rossz tapasztalatom.
2019. jan. 6. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Átéltem ezt, lassan 7 éve. Annyira bejött ez az életforma, hogy azóta is egyedül élek. Vannak kapcsolataim, barátaim, magányos sosem vagyok. Elégedett annál inkább.43N
2019. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy napon majd áldás lesz neked az az üres lakás, hidd el!
2019. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfigyűlölő kategória? Sztem elsóő körben tűntesd el a nyomait annak,hogy ő is ott lakott.Már amit lehetséges.Ha arra gondolsz,hogy oh a fürdőt mikor felújítottok,oh amikor megvettük közösen a bùtorokat:töröl,töröl,töröl.Keress minél több programot,amire elmehetsz,és akkor nem kell egyedül otthon azon gondolkodni,hogy itt volt,ilyen olyan terveink voltak stb.
2019. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld felújítani a lakást, cseréld le a bútorokat, fesd új színre a falat! 10 év után végre itt a felszabadulás. Csinálj magadnak minél több programot.
2019. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez gondot okoz akkor menj el dilidokihoz. Mert vannak ennél nagyobb bajok is az életben amiket különösebb probléma nélkül fel kell dolgozni az embernek.

De úgy is mondhatnám : életképtelen vagy mert magadra vagy utalva? Belehalsz ha senkivel nem tudsz otthon beszélni?

Mondd hogy nem...

2019. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben én először lomtalanitanék egyet, aztan pedig beszereznék egy házikedvencet, akivel lehet foglalkozni, aki odabújik, akihez beszélhetek.
2019. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy cicát, vagy kutyát! Ja és tüntesd el azokat a dolgokat, amiket lehet.
2019. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
A kutya macska egy elég hosszùtávú döntés.Csak a jelenlegi sz..ar hangulatra alapozva nem fektetnék be egy ilyen házikedvencbe,csak mert nincs kit ölelgetni és foglalkozni vele.Aztán amikor jön a kövi pasi,aki estetleg nem állatbarát,vagy más élethelyzet aztán állatka meg megy a kukára?Vagy ezzel a lépéssel kell az örök magányra berendezkedni?(3)
2019. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam,10 év után szakítás és maradtam egyedül a lakasban.Ennek több mint 2 hónapja.Eleinte nagyon rossz volt,ugyanezeket éreztem mint te amiket leírsz.De hidd el egy idő után áldásnak fogod érezni,hogy egyedül lehetsz,azt teszel amit akarsz.A közös holmik is idővel már csak tárgyak lesznek.Tudom nagyon hihetetlen,de el fog múlni a fájó érzés,szepen lassan.Én is cseréltem szőnyeget például,kisebb átrendezéseket csináltam,ez megnyugtatott valamelyest.
2019. jan. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!