Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párommal 8 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 8 éve együtt élünk, van egy közös gyermekünk 4 éves. Kijelentette, hogy ő nem bírja velem tovább, váljunk szét. Értitek?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja semmilyen szexuális életünk nincs. Azt mondja, hogy nincs neki senkije, még csak kiszemelt férfi sincs a láthatáron. Kértem tőle, hogy mutassa meg az üzeneteit. Nem mutatta meg, azt mondta, hogy semmi közöm hozzá, mivel ő már megmondta, hogy el akar válni. Így muszáj voltam a kezembe venni a dolgokat, és saját magam kezdtem utána járni a dolgoknak. El is mondtam neki, hogy megtudtam egy két dolgot. Sokat nem tudtam meg, csak azt, hogy egy fiúval nagyon gyakran beszélget a munkahelyén. Elmondtam neki, hogy ezt tudtam meg róla, és erre nagyon kiakadt. Gyűlöllek, utállak, semmi közöm hozzá, hogy képzelem én azt, hogy kutakodok utána stb jelzők. Szerintetek sincs közöm, ahhoz, hogy ő kivel van, vagy éppen nincs jóban, ha már kb 4 hónapja semmi nincs köztünk, és van egy közös gyermekünk? Nem tartozik rám, hogy esetleg ha ő elköltözik innen a gyermekünkkel, akkor ki fog feljárni hozzá, vagy hogy kivel fog összeköltözni aki majd a fiamat nevelni vagy éppen nem neveli?
2019. jan. 8. 15:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha már szakított és szét költözök, akkor semmi közöd hozzá!
2019. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
21%
csapd le a nőt,mert nem normális
2019. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
27%
A gyereket viszi, mert nő, és azt csinál, amit akar. Neked marad a tartásdíj, és két hetente egy hétvége a gyerekkel.
2019. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%

"Nem tartozik rám, hogy esetleg ha ő elköltözik innen a gyermekünkkel, akkor ki fog feljárni hozzá, vagy hogy kivel fog összeköltözni aki majd a fiamat nevelni vagy éppen nem neveli?"

Pontosan, nem tartozik rád, hogy kivel kezd új életet azután, hogy téged elhagyott.

2019. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
69%

Pontosan. Semmi közöd hozzá, hogy kivel fog megismerkedni.


Nem csodálom, hogy elege van belőled.

2019. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%
Ha elváltok, semmi közöd nem lesz hozzá, hogy kivel van. De látom még el sem vettet, tehát válni sem kell.
2019. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálom.


Azt szinte biztosra mondom, hogy már ott volt az a valaki a háttérben egy ideje, ne csodálkozz, hogy nem volt éjszakánként semmi. Ahogy a kedves válaszolóktól is hallod, semmi közöd nem lesz hozzá, hogy a gyerekedet ki neveli és amúgy is te vagy a hibás. A bíróság a nőnek ítéli a gyereket, sajnos nem reménykedhetsz másban.


A legtöbb, amit tehetsz, hogy minél több láthatást harcolsz ki magadnak és igyekszel azt tartalmasan eltölteni a gyerekkel, légy részese az életének. Levelezzetek, telefonáljatok, ha idősebb lesz. Támogasd, ahogy tudod, de ne az ifjú párt. Ha pénzt akarsz gyűjteni neki, olyan számlára, ahol ők nem férnek hozzá, amúgy ne adj készpénzt. Gyerektartást se bizalomra nyújtsd át, legyen bizonyítékod.


A nő miatt meg ne fájjon a fejed, ha ennyit értél neki, jobb, ha elkotródik az életedből.


Kitartás!

2019. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 exronin ***** válasza:
83%
Te megkerdezted tőle valaha is, hogy ő mit szeretne? Mondták már, hogy ő nem a tulajdonod?
2019. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
90%
Még jó, hogy a bíróság nem szabja meg, hogy válás után kivel lehetnek együtt a felek. Ha meg a gyerek születésétől fogva az apuka volt otthon a gyerekkel, akkor nagy esély van rá, hogy vele maradhat a gyerek.
2019. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
44%

Sokan nem értették meg a kérdezőt!


Még nincsenek el válva és még a nő nem költözött el!!!


Igaz, hogy senki nem a férfi tulajdona, nem illik ellenőrizni a párunkat, de ha nem megy akkor lépjen le első perctől. A szánalmas az, hogy 8 év után gyerekkel hírtelen nem tud vele többet élni. Miért pont most és minek titkol dolgokat a jelenlegi párja előtt? Rendben van ahol el távolodik két személy, de lépjen a nő azonnal, ne várja meg amíg lesz egy harmadik személy. Általában azok a nők akik nem tudnak már élni a párjukkal, ezt akkor szokták közölni mikor már meg van a harmadik, vagyis a következő akivel folytatni tudják és nem kerülnek ki az utcára a gyerekkel. Ez pedig elég gerinctelen szerintem.


Igen, ha nem megy, váljon el hagyja ott az ex férjét, mikor teljesen független, kezdjen el keresgélni és kezdje újra az életét egy olyan pasival akivel el tudja képzelni a következő 8 évet.


Fel a fejjel kérdező, aki menni akar arra rá kell adni a kabátot, de ne fárazd magad azzal, hogy kutakodsz utánna, mert azzal csak magad zaklatod, fárasztod és idegesíted.

2019. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!