Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem voltam szerelmes, sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltam szerelmes, sokszor idegesített a volt párom. Én szakítottam. Most mégis rossz és úgy érzem ki akarok békülni. Napok óta szomorú vagyok és hiányzik, pedig 2 hónapja már. Mi ez az érzés? Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy opció, hogy felkeresed, aztán tisztázzátok, mi volt a baj.
2019. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Józan ésszel mérlegeld, hogy mi okból szakítottál, és ha ez eztán is fennáll (minden bizonnyal fennáll), akkor egy életen át el tudod-e majd tűrni (aligha, hiszen ezért szakítottál).

Kétszer mérj, míg egyszer vágsz! - tartja a közmondás.

F.

2019. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Békülni nem akar, mert azt mondja utólag, hogy nem volt ő sem szerelmes.
2019. jan. 8. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Én is most itt tartok és nekem is az vált be, mint a 2. kommentelőnek.

Miért szakítottam vele? És itt jött egy hatalmas lista, mert sok okom volt rá.

Miért akarom mégis visszakapni? Nekem ő volt az első szerelemem, tőle kaptam először normális szeretet (nem valami jó a családi hátterem), az elején (és a legvégén, amikor érezte, hogy elveszít) a tenyerén hordozott, én voltam a mindene.

Így maradok az elhatározásomnál és inkább elmegyek edzeni, majd bőgni a barátnőimnek.

2019. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

*Nem voltam szerelmes, sokszor idegesített*

A hollywody filmekben általában ilyen két ember kapcsolata mielőtt a legnagyobb szerelembe esnek. Fura de ennek van valóság alapja. :)

És ha két hónapja vágyakozol utánna, biztos helytálló az kijelentês?

2019. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szeretem vagy sem cseszhetem, mert ő nem akar már semmit.
2019. jan. 8. 21:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha tisztázod magadban az érzéseim, mert ez nagyon is szerelemnek tűnik. És mivel te szakìtottál még szép hogy nem mondott egyből igent a békülésre. Ha hibát kővettél el azt legjobb ha kijavìtod. Vagy gondolj bele. Ha igazából szerelmes vagy akkor ez az érzés csak erősödni fog, és az ön utálat amiért tönkretetted.
2019. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rockarc ***** válasza:
67%

Szereted is, meg nem is. Ettol szenvedsz. Keress egy olyat, akit szeretni tudsz, az lesz a gyogyir.


42F

2019. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Feleslegesen görcsölsz a helyzeten.

Igazánbol bármikor megvaltoztathatod, ha valóban szeretnél újra vele lenni. Oda kell állni elé vagy fel kell hívni. Két emberen áll, na meg azon hogy ki teszi meg az első lépést.

Ha pedig te szakítottál vele vagy a tudatára hoztad hogy idegesít pár dolga. Abban biztos lehetsz hogy azt neked kell kijavítanod, mert nem fog magából hülyét csinálni és esedezni. Neked kell beszélned vele.


Csak ne cseszd el, drukk!


20l Bp

2019. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem volt a másikba szerelmes. Ez a tény részedről egyöntetű a kérdésedből, részéről pedig a 3. bejegyzésből, amit Te írtál.

Akkor mi a fészkes fenét akartok egymástól?? Nyisd már ki a szemeidet, bármennyire szerelmes vagy belé!

2019. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!